Новина детально
06 червня 2019 р.

Міжнародний юнацький турнір з регбі, присвячений Року французької мови в Україні (ФОТО)

5 червня о 9:30 ранку арбітри, під керівництвом Бориса Корольова, почали ігри міжнародного юнацького турніру з регбі U-11, приуроченого Року французької мови в Україні.

У змаганнях взяли участь: 3 команди французького ліцею ім. Анни Київської, регбісти київського "Політехніка-ДЮСШ-12", школярі команди "ГАРТ" села Дмитрівка Київської області та гості з французького ліцею м. Будапешт (Угорщина).

За напруженням пристрастей ігри турніру мало чим відрізнялися від матчів суперліги. Французькі і наші діти продемонстрували зрілу гру, розуміння правил і неабияку майстерність. За результатами фіналів 1-е місце і головний приз завоювали регбісти команди "ГАРТ" с. Дмитрівка, 2-е місце і срібні медалі - у французів - ліцеїстів м. Будапешт і 3-є місце у гравців "Політехніка-ДЮСШ-12".

Авторитетним журі були визначені "кращі гравці" турніру: Томассе ЛЕОНАРД (ГАРТ), Leonie BURDIN (Будапешт), Іван РЯБЧЕНКО і Marie MOULIAS (ліцей ім. Анни Київської). Вони були нагороджені пам'ятними медалями, значками, призами та футболками від Федерації регбі України. Подарунки також були вручені французькому арбітрові Jean BATISTE і тренерам французького ліцею м. Будапешт - Serge VERNET, Maud PERRAS, Yannick SICRE.

Слова вітання учасникам змагань прозвучали від президента Київської міської федерації регбі Максима БОБОВИКА, директора французького ліцею ім. Анни Київської Desy ODDON і начальника Київського відділення фізкультури і спорту Міністерства освіти України, майстра спорту СРСР з регбі Сергія БОБРОВНИКА.

Турнір пройшов на одному диханні, в теплій і дружній обстановці, з дитячим 3-м таймом.

Величезна робота по організації та проведенню турніру була проведена президентом Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, майстром спорту СРСР Леонідом ДЕЙНЕКОЮ.

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)