Новина детально
04 червня 2019 р.

Одеські команди успішно виступили в міжнародному турнірі в Литві

До Вільнюса вирушили чотири команди ОДЮСШ.

Руслан Радчук та Роман Кулаківський повезли в Литву відразу чотири команди. Незважаючи на гідну конкуренцію і те, що в кожній віковій категорії виступало по вісім колективів, одесити показали не тільки гідну гру, а й високі результати.

Так, одна з команд, сформована з хлопців 2006-2007 років народження (ОДЮСШ в цій категорії виставила два склади), дісталася до фіналу, де, на жаль, програла, але завоювала срібні медалі.

Команда регбістів 2004-2005 років «випуску» посіла третє місце.

Не потрапили в призи наймолодші (2008-2009 рр. н.), проте юні одесити здорово виглядали на полі, за що їх в окремому порядку відзначили організатори турніру.

«Всі ігри проходили в один день. Було непросто, але ми впоралися з усім. Було багато команд з Литви, Латвії, земляки з Івано-Франківська. Ще повинні були бути поляки, але з якихось причин вони не зуміли дістатися до Вільнюса. Діти задоволені, ми, тренери, задоволені, гра хлопців сподобалася, результати порадували, наші підопічні отримали дорогоцінний міжнародний досвід!», - зазначив після закінчення турніру Роман Кулаківський.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)