Новина детально
28 травня 2019 р.

Дмитро ФЕДИШИН: «Грою з «Соколом» задоволений, але шкода, що пропустили»

Тренер одеського «КРЕДО-63» - про переможну гру зі львівськими регбістами.

Після гри з «Соколом», яку одесити виграли з розгромним рахунком 50:5, ексклюзивне інтерв'ю прес-службі Федерації регбі Одеської області дав наставник «КРЕДО-63» Дмитро Федишин.

- З боку здалося, що матч вийшов для «КРЕДО» простим: рахунок, як то кажуть, на табло. А що скажете ви з позиції тренера?

- Я б не сказав, що гра була легкою або спокійною. Просто наші хлопці більшу частину матчу контролювали м'яч, регулярно і в найпотрібніші моменти відбирали його у суперника. Тому, думаю, ця перевага і призвела до нашої впевненої перемоги.

- У сьогоднішньому матчі брали участь багато молодих хлопців, студентів. Що скажете про них? Хлопці прогресують?

- У нас зараз йде абсолютно відкритий тренувальний процес, під час якого на полі присутні представники кількох колективів, в тому числі і регбісти юніорської команди «Лідерс», яка виступає в чемпіонаті України, і недавно виграла перший тур чемпіонату країни з регбі-7. Тобто, в наших тренуваннях бере участь велика кількість гравців, що дозволяє нам відпрацьовувати єдиноборства, є постійний опір, що йде на користь як досвідченим регбістам, так і молодим, які, звичайно ж, додають у майстерності, прогресують.

- У першому матчі сезону «КРЕДО» програв «Олімпу», проте три наступних поєдинки виграв з розгромними результатами. Чи можна говорити про те, що наша команда набрала оптимальну форму?

- Ні, я вважаю, що до оптимальної форми нам ще далеко, єдине, що можна похвалитися тим, що поступово вибудовується, нехай він ще і нестабільний, тренувальний процес. Коли у нас буде стабільний тренувальний процес, тоді ми зможемо конкурувати з такою командою, як «Олімп», і боротися в матчах з харків'янами на рівних. Але, як то кажуть, не все відразу.


- У першому таймі матчу з «Соколом» гравці «КРЕДО» занесли шість спроб, забезпечивши собі спокійне майбутнє. Після перерви ж ми бачили дуже багато боротьби і мало результативних дій. З чим ви це пов'язуєте? Наші хлопці грали «за рахунком» або ж суперник якось перебудувався і заграв активніше?

- Можна відзначити те, що там був присутній досвідчений «дев'ятий», який вибудовує гру дуже чітко, потім вийшов Микита, який задав динаміку, але загубилася побудова гри, тобто, мені здається, потрібно спочатку вибудовувати гру, а потім задавати динаміку. Ми крупно перемогли, але, насправді, у мене є безліч питань до хлопців. Мені, наприклад, не подобається те, що ми спускаємося по навантаженню, не можемо тримати весь матч таку динаміку гри. У той же час, я б відзначив, що у нас в команді багато гравців, які горять бажанням вийти на поле. Але щоб виходити на поле - потрібно не тільки мати бажання, а тренуватися і ретельно готуватися до ігор. В цілому, скажу, що грою я задоволений, однак хотілося б, щоб ми не пропустили.

- Як вважаєте, пропущена спроба стала наслідком правильних дій суперника або помилок одеської команди?

- Спробу ми пропустили через те, що два хлопці при захисті взяли верхнє захоплення, і їх продавили, а під «заліковкою» потрібно кидатися в ноги і діяти набагато агресивніше. Але я думаю, що ми це розберемо на тренуваннях, і виправимо в наступних іграх.


- У другому таймі вам довелося грати під божевільною зливою. Вийшло справжнє британське регбі. Наскільки складно було показувати свою гру в таких умовах?

- Ви знаєте, незважаючи на таку погоду, ми організували дві спроби, тому я вважаю, це дуже позитивний результат і хороший показник. Так, гра стала дуже вузькою, сумбурною, було багато боротьби, але при цьому ми все одно дотримувалися плану, більшу частину часу провели на чужій половині поля і організували дві спроби.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ