Новина детально
07 травня 2019 р.

Регбі-7: переможцями «Odessa Military Sevens Cup» стали військові моряки з Великобританії

Турнір між військовими моряками України і Великобританії відбувся 6 травня в Одесі на стадіоні «Академія Спорту».

У змаганнях взяли участь команда одеського Морського училища №3 «Sailors», команда Військово-морських сил Збройних сил України та британські військові моряки, які прибули в Одесу на гідрографічному кораблі британського Королівського Військово-морського флоту «Еко».

Британці привезли не тільки новенькі комплекти ігрової форми для колег з команди ВМС ЗСУ, а й дощову, справжнісіньку британську погоду.

Всі три матчі пройшли під дощем, що мрячив, однак це не зіпсувало настрій самим гравцям.

За іронією долі, по одному разу перемогли і програли всі три учасники турніру, тому підсумкові місця команд визначалися за додатковими показниками.


У першій грі британці з рахунком 5:12 програли ВМС ЗСУ, в другій представники ВМС ЗСУ поступилися «морякам» з рахунком 5:17, а в третій регбісти з Великобританії виграли у одеситів з тим же рахунком 17:5.

Таким чином, саме британські військові моряки стали переможцями товариського турніру (різниця очок - 22:17), юні підопічні Романа Коваленка стали другими (22:22), команда ВМС ЗСУ, якою керував Зураб Кікачеішвілі, третьої (17:22). Хоча, як кажуть самі учасники, в турнірі перемогло морське братерство, а результати, здобуті на полі, відходять на другий план.

credo63.com

09 січня 2020 г.
Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)

Відео галерея до новини «Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)».

31 грудня 2019 г.
Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)».

 
Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)