Новина детально
05 березня 2019 р.

ВІДКРИТИЙ КУБОК СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ м. КИЄВА З РЕГБІ-5

Завдяки зусиллям президента Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі Леоніда Дейнека в Святошинському районі м. Києва 2 березня вперше був проведений відкритий турнір серед шкіл з регбі-5 на Кубок Святошино.

У змаганнях взяли участь школярі 2-4-х класів і 5-7-х класів. Головними дійовими особами, звичайно, були діти, які продемонстрували зовсім не дитяче розуміння гри і неабияку регбійну майстерність. Під час ігор були і радість перемоги, і сльози дівчаток, і переживання батьків, і строгість суддів, і настанови тренерів, і захоплення грою.

Завершилися фінальні матчі, і настав момент нагородження переможців. Всі команди були відзначені почесними дипломами від Федерації регбі України за участь в змаганнях.

Перше місце в молодшій віковій групі посіла команда спеціалізованої школи №196 Святошинського району (тренер - майстер спорту Євген Зубрицький). Друге місце - у школярів ЗОШ №35 Святошинського району (тренер - Наталія Случинська). Бронзові медалі завоювала команда середньої загальноосвітньої школи селища міського типу Клавдієво Київської області (тренер - Олексій Кирпач).

У старшій групі золоті медалі були вручені регбістам команди «Київські соколи» (тренер - Олег Сморчков), срібло – у дітей ЗОШ №35 Святошинського району (тренер - Віктор Мартинюк), бронзові медалі – у команди «ЛІКО-ШКОЛА» Голосіївського району (тренери – Марія Модлинська і Сергій Юрченко).

Командам-призерам і переможцям були вручені Кубки та дипломи, а регбісти і тренери були нагороджені медалями та грамотами.

На цьому представницькому турнірі право визначити кращих гравців отримали: радник Посла Франції в Україні Сільвен Ріголле, Президент Африканського ради в Україні Ісса Садіо Діалло, президент Київської міської федерації регбі Максим Бобовік і керівник науково-методичного центру Управління освіти, молоді та спорту Святошинського району м. Києва Олег Іллюк.

Після нетривалих дебатів кращими гравцями турніру були визнані: Вакуленко Діана і Кужель Гліб (школа №35), Русин Владислав (школа №205), Лімборський Павло (школа смт Клавдієво), Кривенко Василь (школа №50), Рибалкін Давид (Ліко-школа ), Литвинчук Юлія і Радкевич Єгор (школа №196), Кулик Артем і Пічкуров Олексій (школа №160).

З рук почесних гостей кращі регбісти отримали пам'ятні медалі, дипломи та цінні ексклюзивні подарунки.

Також були подарунки від Посольства Франції в Україні та Київського відділення НОК України, а від київських ветеранів регбі член Дисциплінарного комітету ФРУ Кирило Мазур вручив переможцям регбійні сувеніри.

По завершенні турніру всім командам, які брали участь в змаганнях, подарували нові регбійні м'ячі.

На високому рівні провів турнір суддівський корпус на чолі з керівником Департаменту спорту МДЦ «Артек» Павлом Пінчуком.

Особлива подяка Федерації регбі України, Управлінню освіти, молоді та спорту Святошинського району м. Києва та особисто директору середньої загальноосвітньої школи №35 Зорину Віталію Васильовичу за сприяння в організації турніру.

Побажаємо дітям успіхів у навчанні та перемог на регбійних полях!

 
16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 серпня 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)