Новина детально
27 лютого 2019 р.

Регбійні клуби «Сокіл» та «Левиці» – лауреати Першого форуму ігрових видів спорту Львівщини!

26 лютого в концерт-арені «Малевич» відділення НОК України у Львівській області провело Перший форум ігрових видів спорту Львівщини. На дебютному, у перспективі щорічному, заході зібралися представники, тренери та гравці найкращих ігрових клубів Львівщини за підсумками 2018 року, які є своєрідною візитівкою спорту області й представляють її в найвищих дивізіонах чемпіонатів України, а також на міжнародній арені.

Серед почесних гостей на святі були присутні: віце-президент НОК України Микола Томенко, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, а також члени Олімпійської ради Львівщини, керівники обласних федерацій з ігрових видів спорту, представники депутатського корпусу, очільники клубів та партнери і спонсори відділення.

До числа найкращих спортивних команд та гравців Львівщини, які стали лауреатами першого історичного форуму ігрових видів спорту, увійшли:

- Регбійний клуб «Сокіл»-Львів. Петро Адамик – президент ГО «Федерація регбі Львівщини», президент РК «Сокіл». Головний тренер – Олексій Ліщинський. Найцінніші гравці – Юрій Клосовський та Олександр Петренко. Найкращий молодий гравець – Даниїл Гапон.

- Регбійний клуб «Левиці». Президент клубу – Олег Гринів. Головний тренер – Ярослав Бобик. Найцінніші гравчині – Мар’яна Мних (капітан) та Юлія Гивель. Найкраща молода гравчиня – Олександра Ліщинська.

Президенти Федерацій та клубів, тренери отримали подяки за активне сприяння розвитку виду спорту та олімпійського руху у Львівській області, а гравці – відзнаки найкращих.

Додамо, що це вперше на Львівщині зібрали разом та відзначили усі найкращі команди! Отож, добру традицію започатковано. Цей день увійде в історію.

www.noc.lviv.ua

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)