Новина детально
12 грудня 2018 р.

Дмитро Кірсанов: «Від пасу багато що залежить»

Головний тренер КРЕДО-1963 провів семінар для наставників Дитячої ліги, присвячений техніці важливого елемента регбі.

«Якщо дитина освоїть пас неправильно, то потім перевчити її неймовірно складно. Можна тільки підкоригувати сформований навик», - почав Дмитро Володимирович.

«А від пасу багато що залежить. У грі може бути створена перевага, все йде за планом, і ось він – останній пас перед заліковкою. І тут головне не схибити.

Мій тренер говорив: «Немає поганого пасу, є поганий прийом м’яча». І це теж дуже важливо. Якщо ти неправильно зловиш м'яч, то не зможеш віддати хороший пас. Але ти і не зловиш його добре, якщо він летить до тебе неправильно. Все взаємопов'язано.

Систематизовані знання з техніки пасу я отримав від тренера збірної Франції з регбі-7. Саме він показав мені, як усвідомлено правильно тримати не тільки м'яч, але і своє тіло в цей момент, що роблять руки і навіть пальці. До цього я робив це на інтуїтивному рівні, але поспостерігавши за французькими дітьми, мені захотілося навчити наших хлопців віддавати такий же точний і потужний пас».

Цими «фішками», а також комплексом вправ по відточуванню пасу Дмитро Володимирович поділився з усіма бажаючими на недільному двогодинному семінарі. Тренери не тільки слухали, ставили питання, а й самі із задоволенням попрацювали з м'ячем.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)