Новина детально
12 грудня 2018 р.

Дмитро Кірсанов: «Від пасу багато що залежить»

Головний тренер КРЕДО-1963 провів семінар для наставників Дитячої ліги, присвячений техніці важливого елемента регбі.

«Якщо дитина освоїть пас неправильно, то потім перевчити її неймовірно складно. Можна тільки підкоригувати сформований навик», - почав Дмитро Володимирович.

«А від пасу багато що залежить. У грі може бути створена перевага, все йде за планом, і ось він – останній пас перед заліковкою. І тут головне не схибити.

Мій тренер говорив: «Немає поганого пасу, є поганий прийом м’яча». І це теж дуже важливо. Якщо ти неправильно зловиш м'яч, то не зможеш віддати хороший пас. Але ти і не зловиш його добре, якщо він летить до тебе неправильно. Все взаємопов'язано.

Систематизовані знання з техніки пасу я отримав від тренера збірної Франції з регбі-7. Саме він показав мені, як усвідомлено правильно тримати не тільки м'яч, але і своє тіло в цей момент, що роблять руки і навіть пальці. До цього я робив це на інтуїтивному рівні, але поспостерігавши за французькими дітьми, мені захотілося навчити наших хлопців віддавати такий же точний і потужний пас».

Цими «фішками», а також комплексом вправ по відточуванню пасу Дмитро Володимирович поділився з усіма бажаючими на недільному двогодинному семінарі. Тренери не тільки слухали, ставили питання, а й самі із задоволенням попрацювали з м'ячем.

credo63.com

19 лютого 2020 г.
Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)».

17 лютого 2020 г.
В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)