Новина детально
25 листопада 2018 р.

«Академія» повернула золоті медалі Молодіжки

25 листопада на «Академії Спорту» відбувся «одеський» фінал чемпіонату України U20.

З самого початку матч пішов в ключі силової та безкомпромісної боротьби, адже за звання переможця Молодіжки боролися земляки - «Академія» і «Політехнік».

Починаючи з 12-ї хвилини, арбітр почав семафорити жовтим світлом, вилучивши протягом першого тайму трьох гравців «Політехніка».

23 хвилини команди не могли розмочити рахунок. Першу спробу поклав гравець «Академії» Клим Заровний, після потужної і багатофазової атаки – без реалізації.

Через десять хвилин «Політех» завдав удару у відповідь – заніс Олексій Тищенко, швидко розігравши штрафний у чужій заліковці і зрівняв рахунок (5:5). Команди пішли на перерву, задавши максимальну інтригу на другу половину гри.

Через 12 хвилин після початку другого тайму жовту виписали гравцеві «Академії» Микиті Мітіну – захопив суперника після свистка. Але, граючи в меншості, чорно-білі переламали хід зустрічі, зумівши занести в «місто» суперників другу спробу. На цей раз відзначився молодший Заровний – Олег – після прориву чвертями.

Денису Матківському вдалася реалізація, і хід гри був переламаний – 12:5. На 68-й хвилині зустрічі «академіки» остаточно схилили чашу терезів на свою сторону завдяки красивому прориву Максима Подоусова – 17:5.

За 10 хвилин до закінчення «Політехнік» дістав четвертий «гірчичник». Фінал зустрічі пройшов в центрі поля без видимої переваги однієї зі сторін - так завершився один з найбільш видовищних матчів сезону.

«Академія» оформила чемпіонство і забрала золото, а одеському «Політехніку» дісталися срібні медалі. На третьому місці - «Політехнік» з Києва.

«Академія» (5) 17:5 (5) «Політехнік»

Спроби: К. Заровний (23), О. Заровний (57), Подоусов (65) - Тищенко (33);

Реалізації: Матківський (58) - немає;

Штрафні: немає - немає;

Жовті картки: Мітін (42) - Саідзе (12), Пенезев (30), Прімушинецький (35), Андрієвський (70).

credo63.com

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)