13 жовтня 2019 р.
Вітаємо Олега Володимировича Етнаровича з Днем народження!
Сьогодні, 13 жовтня, відзначає свій День народження президент Федерації регбі Одеської області, член президії ФРУ, депутат Одеської міської ради Олег Володимирович Етнарович!
Шановний Олег Володимирович!
Федерація регбі України від щирого серця вітає Вас з Днем народження!
Хай кожен Ваш день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Здоров’я, благополуччя та натхнення Вам!
Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість!