Новина детально
10 вересня 2018 р.

«Політехнік» (Одеса) вдало стартував у Першій лізі

9 вересня на домашньому полі підопічні Зураба Кікачеішвілі обіграли «Ребелс» (Київ).

Кияни активно почали і вже на 4-й хвилині молом продавили оборону «Політеху» - спроба в активі Андрія Кулака.

Через чверть години Олег Малакчі заніс м'яч у заліковку противника, але через порушення арбітр спробу не зарахував. А за помилки в захисті одесити поплатилися двома штрафними, які забив Андрій Білоусов (0:11).

До кінця тайму «Політех» перехопив ініціативу. Дмитро Продеус розмочив рахунок, оформивши спробу. Олексій Гайдаржи виконав реалізацію, вірно вибравши траєкторію, але вітер зніс м'яч в штангу.

Трохи згодом Олександр Байкулов отримав жовту за захоплення гравця без м'яча, залишивши команду в меншості. Це тільки заохотило його партнерів, і за 2 хвилини до кінця тайму спроба Вадима Яскіна додала ще 5 очок в скарбничку «Політехніка». Реалізація у виконанні Олексія Тищенко виявилася невдалою.

Перший тайм завершився з мінімальним відривом гостей - 10:11.

Перерва пішла господарям на користь. «Політехнік» зібрався і показав ефективну атаку не без допомоги «свіжих» гравців запасу, що не могли похвалитися кияни.

43-тя хвилина - дубль Продеуса, приправлений вдалою реалізацією Гайдаржи. Через 7 хвилин одесити занесли знову, але без очок за реалізацію (22:11).

Одесити могли заносити і більше, багато і смачно атакуючи, але у вирішальних фазах порушували правила. «Ребелс» знову відзначилися успішним штрафним у виконанні капітана.

З різницею в 5 хвилин Олександру Байкулову вдалося реабілітуватися за вилучення дублем. «Ребелс» відповіли занесенням з конверсією. Але господарів було вже не зупинити.

До кінця матчу в рядах одеситів спробами відзначилися Олександр Перелі і Олексій Тищенко з реалізаціями Павла Пастуха.

Останнє слово залишилося за гостями - спроба з реалізацією в чисельній більшості після вилучення Олександра Кошеря за небезпечне захоплення. Але ніякого впливу на результат матчу це занесення вже не мало.

«Політехнік» (10) 46:28 (11) «Ребелс»

Спроби: Продеус (30, 43), Яскін (38), Тищенко (50, 74), Байкулов (54,59), Перелі (69) - Кулак (4), Шевельов (67), Лашко (77);

Реалізації: Гайдаржи (44), Пастух (70, 74) - Білоусов (68, 78);

Штрафні: немає - Білоусов (14, 23, 58);

Жовті картки: Байкулов (36), Кошерь (77) - немає.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)