Новина детально
07 вересня 2018 р.

Збірна Київської області з регбі – чемпіони зональних змагань чемпіонату України

6 вересня на спортивному полі Ірпінської ДЮСШ завершилися зональні змагання чемпіонату України з регбі серед юнацьких команд 2007 – 08 років народження і молодших у Центральній зоні.

Так, за результатами виступів, команда Київської області у складі якої виступає переважна більшість гравців з Ірпінської ДЮСШ  стала переможцем цих зональних змагань. Другими стали юнаки з регбійного клубу   «Антарес»-ДЮСШ «Авіатор»  з міста Києва і третіми стали регбісти з команди  «Гарт», які представляли Дмитрівку.

Саме ці три команди і потрапили до фінальної частини змагань чемпіонату України з регбі  серед юнаків 2007-08 років народження і молодших, який пройде в Ірпені  15 вересня 2018 року на Центральному міському стадіоні «Чемпіон».

Зазначимо, що у фіналі за 1-12 місця зіграють команди, які зайняли 1-е , 2-е і 3-є місця у зонах Захід, Центр, Південь , команди, яка зайняли 1-е і 2-е місця у зоні Схід + одна команда із зон Захід, Центр, Південь, яка зайняла четверте місце у своїй зоні і третя команда і зони Схід та має кращий клубний рейтинг за період 2013-17 років.

Склад фінального турніру: «Буревісник» (Хмельницький), ДЮСШ-2-«Станиславів» (Івано-Франківськ), ДЮСШ-4 (Рівне), Збірна Київської області, «Антарес»-ДЮСШ «Авіатор» (Київ), «Гарт» (Дмитрівка Київської області), збірна Харківської області, РК «Ъ» (Донецька область), «Анатра» (Одеса), «Лідерс» (Одеса), ОДЮСШ (Одеса), ДЮСШ-10 (Кривий Ріг).

irpinsport.org.ua

19 лютого 2020 г.
Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)».

17 лютого 2020 г.
В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)