Новина детально
28 серпня 2018 р.

Олег Етнарович: «Ця подія мотивує гравців і тренерів не зациклюватися на перемогу»

Глава Федерації регбі Одеської області розповів про фестиваль дитячого регбі, який відбувся 26 серпня в селищі Котовського.

«З 2009 року наша федерація вибрала пріоритет зробити регбі масовим, і побачили таку можливість ми саме в дитячо-юнацькому спорті. За цей час удвічі збільшилася кількість дитячих спортивних шкіл, а число що займаються досягло п'ятисот чоловік. Це дає можливість проводити на регулярній основі турніри, в яких беруть участь по шість і більше команд, що мають однаковий вік.

Такі змагання ми усвідомлено проводимо в форматі фестивалів, тобто без фіксації переможців і переможених. Абсолютно всі, хто взяв участь, вважаються чемпіонами. Це мотивує гравців і тренерів не зациклюватися на перемогу будь-якою ціною, і дає можливість отримати задоволення від гри абсолютно всім дітям.

Ми раді, що такі фестивалі привертають команди з інших міст, і вдячні Федерації регбі Хмельницької області, від якої приїхали колективи двох вікових груп. Я впевнений, це пішло всім на користь.

Особливо радує, що у нас є можливість проводити змагання на сучасних ігрових стадіонах. Міська влада Одеси займається масштабними роботами щодо поліпшення матеріальної бази шкіл: за три роки нові стадіони з'явилися в 45 з них, і школа №73 - затяте тому підтвердження. Я впевнений, що з кожним роком наші фестивалі проводитимуться все частіше, і стануть більш масштабними».

credo63.com

14 листопада 2019 г.
Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)».

13 листопада 2019 г.
Нідерланди - Україна (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Нідерланди - Україна (ВІДЕО)».

 
Kiev - Darnitsa Rugby Club 2010: команди U-17 і U-15 взяли участь в міжнародному турнірі «Amber Cup 2019» (ФОТО)