Новина детально
28 серпня 2018 р.

Олег Етнарович: «Ця подія мотивує гравців і тренерів не зациклюватися на перемогу»

Глава Федерації регбі Одеської області розповів про фестиваль дитячого регбі, який відбувся 26 серпня в селищі Котовського.

«З 2009 року наша федерація вибрала пріоритет зробити регбі масовим, і побачили таку можливість ми саме в дитячо-юнацькому спорті. За цей час удвічі збільшилася кількість дитячих спортивних шкіл, а число що займаються досягло п'ятисот чоловік. Це дає можливість проводити на регулярній основі турніри, в яких беруть участь по шість і більше команд, що мають однаковий вік.

Такі змагання ми усвідомлено проводимо в форматі фестивалів, тобто без фіксації переможців і переможених. Абсолютно всі, хто взяв участь, вважаються чемпіонами. Це мотивує гравців і тренерів не зациклюватися на перемогу будь-якою ціною, і дає можливість отримати задоволення від гри абсолютно всім дітям.

Ми раді, що такі фестивалі привертають команди з інших міст, і вдячні Федерації регбі Хмельницької області, від якої приїхали колективи двох вікових груп. Я впевнений, це пішло всім на користь.

Особливо радує, що у нас є можливість проводити змагання на сучасних ігрових стадіонах. Міська влада Одеси займається масштабними роботами щодо поліпшення матеріальної бази шкіл: за три роки нові стадіони з'явилися в 45 з них, і школа №73 - затяте тому підтвердження. Я впевнений, що з кожним роком наші фестивалі проводитимуться все частіше, і стануть більш масштабними».

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ