Новина детально
26 серпня 2018 р.

Микола Делієргієв: «Мета фестивалю - дати хлопцям ігрову практику, привести їх в тонус після літа»

26 серпня в Одесі на стадіоні школи №73 пройшов дитячий регбійний фестиваль за участю одинадцяти колективів.

Хлопці грали в категоріях U11 (ОДЮСШ, «Лідерс» і «Анатра» з Одеси та хмельницький «Буревісник») і U13 ( «Анатра», «Чорномор», ОДЮСШ-1, ОДЮСШ-2, «Лідерс-1», «Лідерс- 2» і «Буревісник»).

«У нас така концепція, що учасники вже є переможцями. Переможці свята регбі», - прокоментував фестиваль один з організаторів Микола Делієргієв.

«В категорії U11 рахунок не вівся, вони грали в коло. В U13 було сім команд - довелося робити дві групи і стикові матчі. У фіналі змагалися ОДЮСШ і хмельницький «Буревісник». Гості виявилися більш підготовленими».

«Взагалі все вийшло добре. Хлопці мене порадували, були дисциплінованими, організованими. Мета фестивалю – дати хлопцям ігрову практику, привести їх в тонус після літа – з цим ми впоралися.

У наступному році ми з організаторами плануємо розширити фестиваль, зробити його дводенним, з великими зонами відпочинку. У 2019-му він стане більш масовим і ще краще організованим, щоб усім було комфортно: дітям, батькам, тренерам і, звісно, учасникам», - пообіцяв Делієргієв.

Крім перегляду матчів всі присутні змогли взяти участь у веселих конкурсах з призами і побачити виступ танцювального колективу «Флеш Старз». Всі команди отримали на пам'ять про турнір кубки з гравіюванням. Свої трофеї з фестивалю відвезли і кращі гравці від кожного колективу.

credo63.com

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)