Новина детально
12 липня 2018 р.

Марина Бородіна: «Зціпивши зуби, боролися на полі до кінця»

Гравець національної жіночої збірної України з регбі-7 прокоментувала виступ команди в фіналі першості Європи дивізіону «Трофі», який пройшов 8 липня в Угорщині.

Які враження від останнього туру?

Після Дніпра були внесені коректування в тренувальний процес. Збори вийшли плідними завдяки двом спаринговим дням з київськими хлопцями.

Ми знали, що фінальний матч дніпровського етапу абсолютно не відображав наші можливості, і вірили, що здатні на більше. Тренерський штаб продовжив шукати кращі зв'язки і потрапив в точку з вибором стартового складу на півфінал проти румунок в Угорщині. Переконлива перемога з великим рахунком (50:5) вселила в команду впевненість. Ми зрозуміли, що можемо грати нарівні з голландками і, зціпивши зуби, боролися на полі до самого кінця. До перемоги не вистачило зовсім трохи. Зате отримали море емоцій і пораділи тому, що дали гідний бій Нідерландам.

У наступному році збірну чекає Гран-прі. Що потрібно зробити, щоб змагатися з кращими європейськими командами?

Фінальний поєдинок довів, що ми можемо конкурувати в ТОП-12 з рядом команд. Наступний рік буде дуже важким. Гран-прі вперше буде проводитися в три раунди, а це значить, що доведеться працювати ще наполегливіше, щоб вийти на новий рівень і закріпитися в еліті. Для цього потрібно не тільки відповідне ставлення спортсменок, але і хороша фінансова підтримка та тренувальна база.

У заключному турі європейської першості з регбі-7 в Сегеді (Угорщина) дивізіону «Трофі» українська збірна взяла срібло, поступившись в підсумковому заліку збірній Голландії 4 очки.

rugger.info

21 лютого 2020 г.
Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі для чемпіонів: 19 золотих у скарбниці (ВІДЕО)».

20 лютого 2020 г.
Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Гравчині національної жіночої збірної України з регбі-7 провели майстер-клас для ірпінських регбісток (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»