Новина детально
11 липня 2018 р.

Олена Чеботар: «Ми повинні 100% свого життя присвятити регбі»

Капітан збірної України з регбі-7 підсумувала виступ національної команди на чемпіонаті Європи в Угорщині і розповіла про перешкоди на шляху до успіху.

«Дівчатка знаходяться в чудовому настрої», - почала Олена. «Ми виконали поставлене завдання - вийшли в Гран-прі Європи. Хочеться подякувати команді і тренерському складу за неймовірну самовіддачу і цілеспрямованість.

Перший ігровий день в Сегеді був для нас важким: ми прибули в Угорщину пізно ввечері і не встигли як слід відпочити після дороги. Не дивлячись на це, всі ігри групового етапу ми виграли.

На наступний день дуже порадували матчі з Румунією і Голландією. На першому етапі чемпіонату Європи ми поступилися румункам, тому перемогти в матчі-відповіді було дуже важливо. Українська команда вийшла на поле з палаючими очима і бажанням перемогти - про це говорить рахунок 50:5 на нашу користь. Але також для нас був важливий матч з голландками, яким ми в суху поступилися у фіналі першого туру (0:33). На цей раз розрив вийшов лише в одну спробу з реалізацією: нам трохи не вистачило часу (12:19). Це доводить, що за чотириденні збори команді вдалося мінімізувати помилки і вийти на гідну гру», - додала капітан збірної.

«Попадання в Гран-прі було основним завданням України в 2018 році. Ми з ним впоралися і розуміємо, що грати в дивізіоні «Трофі» і в ТОП-12 - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Українській збірній необхідно відповідне забезпечення. Щоб змагатися з кращими командами Європи, потрібна повна самовіддача, ми повинні 100% свого життя присвятити регбі. Це можливо тільки в тому випадку, якщо заробітна плата учасників національної збірної буде їх основним заробітком. У нас кожен гравець готовий працювати на максимум можливостей, якщо зміниться ставлення до команди в цілому».

Право перейти до вищого дивізіону європейської першості отримали дві команди з дванадцяти, що боролися в дивізіоні «Трофі»: українська та голландська.

rugger.info

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ