Новина детально
02 липня 2018 р.

В «Артек-Лісовий» вперше прийшло регбі

Вікові сосни, ялини, липи, дуби, ідеально доглянута територія, відкритий басейн, стадіон та інші унікальні на сьогоднішній день пам'ятки - це «Артек-Лісовий» - одне з найкращих місць під Києвом для відпочинку дітей шкільного віку.

З ініціативи Київської міської федерації регбі, за участю Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі і Посольства Франції в Україні, в «Артек-Лісовий» вперше прийшло регбі. За підтримки керівника табору Морозова Аркадія Борисовича спортивна інфраструктура була віддана регбістам. Під керівництвом досвідченого тренера Олександра Верещаки 150 дітей з різних куточків України пізнавали ази цієї дійсно унікальної в спортивному плані гри. Практично всі діти вперше взяли в руки регбійний м'яч, але на наступних тренуваннях вже були і азарт, і боротьба. У турнірі, приуроченому до Дня Конституції України, взяли участь чотири команди дитячого табору. Хлопчики і дівчатка в напруженій боротьбі часом демонстрували справжню регбійну майстерність. Переможцями стали початківці регбісти 1-го загону «Червоні», які 30 червня взяли участь у відкритому Кубку Міжнародного центру «АРТЕК» з регбі.

Від імені Федерації регбі України табору «Артек-Лісовий» були передані регбійні м'ячі, стрічки та інша атрибутика для цілорічних занять регбі.

Побажаємо дітям відмінного відпочинку, міцного здоров'я та успіхів у спорті.

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»