Новина детально
21 червня 2018 р.

Роман Коваленко: «Мета всіх наших планів на наступний сезон - ставати краще і рішучіше»

Керівник Студентської ліги підбив підсумки сезону та поділився планами на майбутнє.

«Все задумане здійснилося. Студентська ліга запущена і працює в посиленому режимі. Ми вдосконалюємося, тренуємося.

Реалізація плану, який стосувався команди «Наутілус», пройшов добре. Завдання створити успішний колектив виконано. Результати виправдали очікування, вони виключно позитивні - виграно 1-й тур Вищої ліги чемпіонату України.

Звісно, зарано говорити про те, що робота над Студентською лігою доведена до кінця. Та й взагалі така робота ніколи не припиняється - немає межі досконалості.

Мета всіх наших планів на наступний сезон – ставати краще і рішучіше. Потрібно доопрацювати ряд моментів в організації змагань і тренувань і, в першу чергу, нарощувати кількість учасників в діяльності ліги студентів. Наше головне завдання - популяризувати регбі і розвинути інтерес до цієї гри в молодіжному середовищі. Вже говорив про це і не побоюся повторитися – вид спорту, який завоював успіх у молоді, приречений на успіх.

Що стосується цілей за межами Одеси - в наступному сезоні ми хочемо пробитися в Суперлігу з регбі-7 і спробувати помірятися силами з кращими командами України.

credo63.com

 
16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 серпня 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»