Новина детально
01 червня 2018 р.

РК «Олімп» (Харків) представив нову форму

Напередодні свого від'їзду до Львова, де 2 червня пройде другий тур чемпіонату України з регбі-7, чемпіон України з регбі харківський «Олімп» взяв участь у фотосесії, яка відбулася на стадіоні «Металіст».

Підопічні Валерія Кочанова і Вадима Колишкіна провели як загальну, так і індивідуальну фотозйомки.

- Перед поїздкою до Львова ми зібралися на стадіоні «Металіст», щоб провести фотосесію і представити нову форму. Коли ми проводимо матчі в Європі, то граємо на таких стадіонах. Будемо прагнути до того, щоб і в Харкові ми не тільки фотографувалися, а й проводили домашні матчі на «Металісті», - прокоментував капітан «Олімпу» Сергій Церковний.

Крім фотосесії, харків'яни презентували нову форму, в якій будуть виступати в чемпіонаті, а також Кубках з регбі-15 та регбі-7.

Перевагу у виборі ігрової форми було віддано лідеру з виробництва екіпіровки для регбі - фірмі Canterbury. В ігровій формі, що випускається брендом Canterbury, виступають лідери світового регбі. Кольори форми «Олімпу» - чорний з жовтими елементами.

- Форма повітряна. У ній тіло дихає, особливо це важливо для нас, адже в клубних кольорах нашої команди переважає чорний. Canterbury - це світовий бренд. У формі від цієї фірми грають провідні регбійні команди планети. Окремо хочу подякувати нашому президенту Олександра Ярославського, який робить для нас усе найкраще. Адже керівництво купило не просто форму, а екіпіровку від одного з кращих в світі виробників, і нам дуже приємно відчувати таку турботу з боку президента, - зазначив гравець «Олімпу» Максим Кравченко.

rcolimp.com.ua

19 лютого 2020 г.
Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)».

17 лютого 2020 г.
В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»