Новина детально
01 червня 2018 р.

РК «Олімп» (Харків) представив нову форму

Напередодні свого від'їзду до Львова, де 2 червня пройде другий тур чемпіонату України з регбі-7, чемпіон України з регбі харківський «Олімп» взяв участь у фотосесії, яка відбулася на стадіоні «Металіст».

Підопічні Валерія Кочанова і Вадима Колишкіна провели як загальну, так і індивідуальну фотозйомки.

- Перед поїздкою до Львова ми зібралися на стадіоні «Металіст», щоб провести фотосесію і представити нову форму. Коли ми проводимо матчі в Європі, то граємо на таких стадіонах. Будемо прагнути до того, щоб і в Харкові ми не тільки фотографувалися, а й проводили домашні матчі на «Металісті», - прокоментував капітан «Олімпу» Сергій Церковний.

Крім фотосесії, харків'яни презентували нову форму, в якій будуть виступати в чемпіонаті, а також Кубках з регбі-15 та регбі-7.

Перевагу у виборі ігрової форми було віддано лідеру з виробництва екіпіровки для регбі - фірмі Canterbury. В ігровій формі, що випускається брендом Canterbury, виступають лідери світового регбі. Кольори форми «Олімпу» - чорний з жовтими елементами.

- Форма повітряна. У ній тіло дихає, особливо це важливо для нас, адже в клубних кольорах нашої команди переважає чорний. Canterbury - це світовий бренд. У формі від цієї фірми грають провідні регбійні команди планети. Окремо хочу подякувати нашому президенту Олександра Ярославського, який робить для нас усе найкраще. Адже керівництво купило не просто форму, а екіпіровку від одного з кращих в світі виробників, і нам дуже приємно відчувати таку турботу з боку президента, - зазначив гравець «Олімпу» Максим Кравченко.

rcolimp.com.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)