Новина детально
26 квітня 2018 р.

Андрій Яскін: «Виступили вдало, за що спасибі тренеру»

Капітан Одеського регбійного братства розповів про тріумфальну поїздку команди на міжнародний фестиваль до Угорщини.

«Подорож вдалася в усіх відношеннях: і спортивна складова, і загальна програма з відвідуванням Будапешта. Все вийшло на відмінно.

Були чотири команди-учасниці: ірландці, поляки і господарі турніру – угорці. Хочу похвалитися, що ми виграли всі чотири гри. З «Айриш» був цікавий матч. Це дуже сильна команда, але ми показали, що є ще порох в порохівницях, і перемогли з рахунком 10:0, зробивши дві спроби.

Фестиваль був організований на гідному рівні. Нас катали на катері по Дунаю, було спілкування з командами, плюс – вільні дні, які ми приділили екскурсіям. Будапешт – дуже гарне місто, в якому є на що подивитися.

Для нас найголовнішим завданням був виїзд. Поїхав майже повний склад, за винятком кількох хлопців. Було 25 чоловік, які дійсно грали. Всі настанови Зураба Кікачеішвілі ми виконали.

Поїздка в Угорщину збіглася цього року з нашим першим виходом на велике поле. Взимку ми тренувалися на штучному газоні. У регбі особливо не могли пограти, займалися силовими єдиноборствами. Але виступили вдало, за що спасибі тренеру. Він – дуже скромна людина, великий професіонал і по-справжньому закоханий у регбі».

Міжнародний фестиваль в Будапешті проходив з 19 по 23 квітня. Одеське регбійне братство брало участь в турнірі в рамках підготовки до традиційної «Одеської хвилі пам'яті Михалича», яка цього року відбудеться 19 травня.

credo63.com

14 листопада 2019 г.
Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Інтервʹю дня: регбі в Кривому Розі (ВІДЕО)».

13 листопада 2019 г.
Нідерланди - Україна (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Нідерланди - Україна (ВІДЕО)».

 
Kiev - Darnitsa Rugby Club 2010: команди U-17 і U-15 взяли участь в міжнародному турнірі «Amber Cup 2019» (ФОТО)