Новина детально
28 лютого 2018 р.

У школах Хмельницького розпочато набір в команди з регбі-5

Федерація регбі Хмельницької області презентувала програму Get into Rugby у школах. Серед перших навчальних закладів, які долучились до корисної ініціативи стала ЗОШ № 18. Керівник проекту Get into Rugby в Хмельницькому Сергій Щербанюк розповів про новий для Хмельницького різновид регбі – тег-регбі.

Тег-регбі, або регбі-5 – безконтактний вид регбі, який на цей час є пріоритетним напрямком розвитку для Федерації регбі Хмельницької області. У планах – створення чемпіонату серед шкіл міста з регбі-5, а також організація Кубку, який відбудеться вже наприкінці травня цього року.

Нагадаємо, що 18 лютого в Хмельницькому було організовано тренінг-семінар для директорів шкіл та викладачів фізичного виховання. На ньому у теорії та практиці було представлено програму Get into Rugby. Тепер розпочалась робота з формування шкільних команд. Вчитель фізичного виховання ЗОШ №18 Тетяна Степанівна Кісельова однією з перших почала набір у команду, яка вже зовсім скоро візьме участь у Кубку міста з регбі-5. До цього вже був розпочатий набір у команду гімназії №2.

rugbykm.com

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)