Новина детально
28 лютого 2018 р.

У школах Хмельницького розпочато набір в команди з регбі-5

Федерація регбі Хмельницької області презентувала програму Get into Rugby у школах. Серед перших навчальних закладів, які долучились до корисної ініціативи стала ЗОШ № 18. Керівник проекту Get into Rugby в Хмельницькому Сергій Щербанюк розповів про новий для Хмельницького різновид регбі – тег-регбі.

Тег-регбі, або регбі-5 – безконтактний вид регбі, який на цей час є пріоритетним напрямком розвитку для Федерації регбі Хмельницької області. У планах – створення чемпіонату серед шкіл міста з регбі-5, а також організація Кубку, який відбудеться вже наприкінці травня цього року.

Нагадаємо, що 18 лютого в Хмельницькому було організовано тренінг-семінар для директорів шкіл та викладачів фізичного виховання. На ньому у теорії та практиці було представлено програму Get into Rugby. Тепер розпочалась робота з формування шкільних команд. Вчитель фізичного виховання ЗОШ №18 Тетяна Степанівна Кісельова однією з перших почала набір у команду, яка вже зовсім скоро візьме участь у Кубку міста з регбі-5. До цього вже був розпочатий набір у команду гімназії №2.

rugbykm.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)