Новина детально
23 жовтня 2017 р.

Кубок Федерації – сезон завершено!

22 жовтня у Хмельницькому пройшов фінальний матч Кубку Федерації, який завершував регбійний сезон у місті. У двобої зійшлись дві хмельницькі команди – «Поділля» та «Хмельницький».

Холодна жовтнева погода та не зовсім задовільний стан поля не знизили запалу поєдинку. Матч виявився непростим та напруженим, багатим на емоції та зіткнення. Незважаючи на завершення сезону та певну втому від нього, команди билися до кінця, не бажаючи поступатися одна одній. Емоції били через край, кожною хвилиною матч підтверджував, що регбі – справжній чоловічий спорт.

Врешті-решт, перемогу з рахунком 33:26 здобув регбійний клуб «Хмельницький». Новоспеченим володарям Кубку Федерації вдалося більш організовано та злагоджено діяти у поєдинку, і в результаті вирвати перемогу з різницею в одну спробу.

Отже, сезон завершено. Він був непростим, і тим не менш, найбільш вдалим для хмельницького регбі. Він довів, що регбі – це дійсно наша гра!

rugbykm.com

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)