Новина детально
20 вересня 2017 р.

Розклад матчів жіночої юніорської збірної України (до 18 років) в чемпіонаті Європи з регбі-7 в дивізіоні «Трофі»

23-24 вересня в Андоррі відбудеться чемпіонат Європи серед жіночих юніорських збірних команд (до 18 років) з регбі-7 в дивізіоні «Трофі».

Серед 8 учасників турніру і регбійна збірна України.

Додамо, що жереб відправив нашу команду в групу «B», в якій 23 вересня підопічні В'ячеслава Козьменко по черзі зіграють з командами Грузії, Шотландії та господарями - Андоррою.

Нагадаємо, що з 17 по 22 вересня в Києві на навчально-спортивній базі «Спартак» проходить завершальний етап підготовки української збірної до першості Старого Світу.

22 вересня на сайті ФРУ буде опублікована остаточна заявка жіночої юніорської збірної України на чемпіонат Європи з регбі-7 (до 18 років) в дивізіоні «Трофі».

Календар чемпіонату Європи з регбі-7 

серед жіночих юніорських збірних команд (до 18 років) в дивізіоні «Трофі»



 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)