Новина детально
20 вересня 2017 р.

Інформація ФРУ щодо подання документів на участь у структурі Федерації регбі України

Станом на 18 вересня 2017 року документи на участь у структурі  Федерації регбі України з 18 територіальних федерацій регбі подали лише 8: Львівська, Одеська, Київська, Хмельницька, Херсонська, Запорізька, Тернопільська обласні та Київська міська федерації.

 Територіальні федерації регбі, які не оформили належним чином свою участь у складі ФРУ (Донецька, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Харківська,  Чернігівська, Черкаська) не можуть брати участь у Конференції ФРУ та делегувати своїх представників для участі у ній. У зв’язку з цим президії ФРУ буде запропоновано прийняти рішення щодо переносу позачергової Конференції для надання територіальним федераціям регбі можливості оформити належним чином свою участь у складі Федерації регбі України та подати свої пропозиції до складу керівних органів (Президент, Віце-президент, Рада) згідно до вимог Статуту (за 45 днів до визначеної дати Конференції).

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)