Новина детально
15 серпня 2017 р.

На засіданні президії ФРУ 12 серпня скликано позачергову звітно-виборну Конференцію

12 серпня 2017 року у м. Києві відбулося чергове засідання президії Федерації регбі України, на якому вирішено ряд питань, головним з яких було рішення щодо скликання позачергової Конференції Федерації регбі України.

До порядку денного Конференції, яка запланована на 21 жовтня 2017 року у м. Києві, включено вибори до керівних органів Федерації, внесення змін та доповнень до Статуту Федерації, звіт про роботу ФРУ з моменту проведення попередньої Конференції. Квота представництва від територіальних федерацій визначена 3 делегати.

Обговорили питання членства в Федерації та приведення у відповідність до норм Статуту ФРУ взаємовідносин територіальних федерацій регбі з Федерацією регбі України.

Крім того, Президія ФРУ заслухала доповідь Президента Федерації регбі Хмельницької області, члена президії ФРУ Олега Плахотнюка, якого було делеговано на Генеральну Асамблею Регбі Європа (30 червня - 2 липня 2017 року, Люксембург), який ознайомив присутніх із затвердженим календарним планом матчів дивізіону "Conference North" (Україна, Швеція, Литва, Латвія, Угорщина). Першу домашню гру було вирішено приймати в Одесі 28 жовтня 2017 року. Також Плахотнюк О.І. наголосив на необхідності проведення семінарів з підвищення кваліфікації та навчання тренерів і суддів з регбі та про надання Регбі Європа всебічної допомоги у цьому напрямку.

Члени президії обговорили пропозицію Регбі Європа щодо можливого проведення в Україні одного з турів чемпіонату Європи з регбі-7 (жінки) 2018 року та одноголосно вирішили погодитись приймати зазначену подію в Україні. 

Підняли питання щодо розвитку пляжного регбі в Україні, виїзду збірної команди України на чемпіонат Європи з пляжного регбі 2017 року (21-24 липня 2017 року, м.Москва (Росія) та необхідності визначення особи, що буде опікуватись даним напрямом розвитку регбі, відповідати за розробку програми виду спорту в Україні, запровадження внутрішніх змагань і внесення їх до Єдиного календарного плану Мінмолодьспорту.  


 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)