Новина детально
08 липня 2017 р.

Юні регбісти вибороли медалі на Всесвітніх юнацьких іграх

    З 22 по 25 червня в м. Клагенфурт (Австрія) проходили Всесвітні юнацькі ігри, в яких прийняли участь понад 9000 учасників з 35 країн. Україну в регбі представляли 4 команди:

    -  в категорії U-12 команди «Пегас» м. Київ та «Буревісник» м. Хмельницький. Вони якраз і зустрілися в 1/4 фіналу. В результаті «Буревісник» виборов бронзу, а «Пегас» посів 5 місце;

    -  в категорії U-14 виступав «Пегас». котрий посів 13 місце. Також, оргкомітет провів міні турнір поза конкурсом, на якому «Пегас» зайняв друге місце і одержав кубок з комплектом медалей;

    -  в категорії Ю-10 виступала збірна України складена з гравців «Пегаса» та «Буревісника». Хоча в складі було два гравці, яким ще не виповнилось навіть восьми років, збірна України дійшла до фіналу і поступилася в запеклій боротьбі чехам, зайнявши друге місце.

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.