Новина детально
14 травня 2017 р.

13 травня на стадіоні ДЮСШ №10 відбувся фінал Дитячої регбійної ліги.

    В цьому році, в порівнянні з минулим, за чемпіонство боролися вихованці 16-ти шкіл. У змаганнях брали участь 200 хлопчиків і дівчаток у віці 9-11 років.

    Турнір відкрили гімном України. Потім стартували матчі, їх провели на двох полях. За підсумками групового етапу сформувалася четвірка лідерів: учні шкіл № 119,№ 125, № 128 і № 69. У перервах між іграми глядачів і учасників розважав колектив черлідерів школи №41.

    Гравці РК «Гірник - ПАТ КЗРК» не залишилися в стороні від матчу і організували для дітей ряд конкурсів. Спортсмени показали елементи підготовки команди Суперліги, а хлопці змогли власноруч спробувати, що таке - тренування «для дорослих». Це викликало захват і ажіотаж серед школярів.

    За підсумками матчу перемогла команда з навчального закладу №119, в фіналі хлопці обіграли супротивників школи №128, закріпивши за собою статус чемпіона, який їм вдалося здобути в минулому році. Бронзу вибороли учні школи №69. А от у втішному турнірі «Kryvyi Rih rugby cup» перемогу здобули вихованці школи №33.

    За доброю традицією всі діти по закінченню турніру отримали пам'ятні медалі, кубки, футболки і солодкі призи.

    Президент федерації регбі в Кривому Розі Євгеній Дудка коментує: «Хочу висловити подяку РК «Гірник - ПАТ КЗРК» і всій команді Федерації регбі Кривого Рогу, а також організаціям-партнерам, адміністрації Саксаганської райради і відділу освіти мерії. Сьогодні спільними зусиллями ми зробили справжнє свято спорту для 200 дітей та їх батьків. З упевненістю скажу, що Дитяча регбійна ліга може і повинна розширюватися. Є шанс, що в майбутньому в ній братиме участь до 64 шкіл Кривого Рогу. Але для цього необхідна увага Криворізької міської ради та виділення бюджетних коштів на реалізацію проекту за прикладом інших міст України. І якщо ми дійсно прагнемо зробити Кривий Ріг європейським містом спорту не на словах, а на ділі, то у проекту є майбутнє в новому форматі».


https://www.facebook.com/Федерація-регбі-Кривого-Рогу

17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі