Новина детально
05 квітня 2017 р.

Збірна Донецької області з регбі повернулася додому з бронзовими медалями

    2 квітня в Кривому Розі пройшов відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з регбі-7. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з 8 команд: РК «Гірник-ПАТ КЗРК»-1, РК «Гірник-ПАТ КЗРК»-2 (Кривий Ріг), РК «Дніпро» (Дніпро), РК «Бастіон» (Кременчук) , РК «Кмет» (Запоріжжя), РК «Північні вовки» (Суми), збірна Дніпропетровської області та збірна Донецької області.

    Збірна Донецької області, до складу якої увійшли кращі спортсмени з Покровська, Селидового та Білозерського, досить успішно виступила на чемпіонаті сусідньої області.

    Поступившись лише досвідченій команді РК «Дніпро» і здобувши дві впевнені перемоги над РК «Кмет» із Запоріжжя та РК «Гірник-ПАТ КЗРК»-2 з Кривого Рогу, збірна Донецької області зайняла друге місце в своїй підгрупі.

    У матчі за третє місце спортсменам Донецької області протистояла команда РК «Бастіон» з Кременчука, яка активно розпочала гру - вже на початку матчу здійснили спробу і повели в рахунку 5:0. Далі ініціативу в свої руки взяли регбісти Донецької області, і до кінця матчу продовжували набирати ігрові очки - у підсумку гра закінчилася з рахунком 31:5 на користь збірної Донецької області.

    У фіналі турніру зустрілися господарі поля «Гірник-ПАТ КЗРК»-1 та РК «Дніпро». У впертій боротьбі перемога дісталася регбістам з Дніпра - 21:12.

   «Нашій команді вдалося показати хороший результат і знову заявити про себе. Справа в тому, що у зв'язку з проведенням АТО в Донецькій області, доросла команда практично розпалася, і ми не виступали в чемпіонатах з регбі-7 з 2013 року, в 2014 році з труднощами дограли чемпіонат України з регбіліг. На цей рік у нас грандіозні плани і багато роботи - ми заявилися дорослою командою у вищу лігу чемпіонату України з регбі-7 і двома дитячими командами у чемпіонати України з регбі-15 і регбіліг» - розповідає тренер збірних команд Донецької області з регбі, майстер спорту України Ігор Юркін.


 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5