Новина детально
01 квітня 2017 р.

Україна з боєм поступилася Португалії

    1 квітня в Одесі українці з боєм поступилися фаворитам дивізіону. Дружина Валерія Кочанова втратила шанси на успіх тільки в останні 10 хвилин, отримавши два сін біни.

    Господарі впевнено діяли в стаціонарах і нейтралізували віяло «уш Лобуш». Українці добре діяли в коридорах і сутичках, позбавляючи суперників м'яча. Сергій Церковний грамотно виконував тактичні удари. Португальці демонстрували більш швидкісне регбі і практично всі заноси організували за рахунок переваги в швидкості і індивідуальній майстерності.

    Стартовий відрізок команди провели в розвідці. Першими до заліковки опонентів підібралися регбісти «Уш Лобуш», після штрафного у п'яти метрах на хибному замасі скам-хав прибрав опонентів і відкрив рахунок прямо по центру. Реалізація принесла додаткові два очка гостям (7:0). Олег Косарєв двічі змазав зі штрафних. Під кінець тайму вихід два в одного завершився другою спробою з реалізацією (0:14). Крапку в першій половині поставив Валентин Литвиненко приземливши ігровий «снаряд» в заліковці португальців після потужного штурму форвардами. Микола Делієргієв впорався з реалізацією - 7:14.

    У другій сорокахвилинці активніше стартували господарі і першу половину тайму домінували на полі, проте втілити ігрову перевагу в набрані очки не зуміли. Двічі українці залишалися в меншості (жовті за високі захвати). Кількісна перевага позначилася в ендшпілі зустрічі - три спроби позбавили господарів взяти перші очки в турнірі.

Україна (7) 7:31 (14) Португалія

Спроби: Литвиненко (40) - Пінто Магальєс (15), Афонсо (32), Форо (73), Ліно (78), Пенья Коста (80);

Реалізації: Делієргієв (40) - Пенья Коста (16, 33, 74);

Жовті картки: Косарєв (60), Кравченко (70) - немає.

    Збірна України залишила другий дивізіон чемпіонату Європи, але останній акорд, незважаючи на рахунок, безсумнівно вдався.

Інформація взята з ресурсу:http://rugger.info


 17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5