Новина детально
28 березня 2017 р.

Закарпатські регбісти зіграли з національною збірною Угорщини

    26 березня, у містечку Мандок (Угорщина) на регбійному полі національної збірної Угорщини з регбі пройшов міжнародний турнір "Кубок Тиса-трофі 2017".

    Там зустрілися команди двох країн – національна збірна Угорщини (що складалася з кращих гравців Угорщини від 12 міст – Будапешт, Веленце, Вац, Естергом, Дебрецен, Сейкешфегервар та інші) та збірна Закарпаття (у складі команд РК "Корзо" – Ужгород, УжНУ – Ужгород, МДУ – Мукачево, РК "Леви" – Королево).

    Дві гри у різних вікових категоріях до 16 років та до 18 років, де регбісти показали чудову та захоплюючу гру мільйонів – регбі-15.

    Особливу подяку за розвиток регбі від імені Федерації регбі Угорщини отримав президент Федерації регбі та регбіліг Закарпаття Федір Шандор, а кращим гравцем в команді закарпатців в категорії U18 став вихованець федерації Сергій Васько.

    Федерація регбі та регбіліг Закарпаття висловлює щиру подяку своїм тренерам Віктору Мельничуку (Ужгород), Анатолію Яковлєву (Виноградово) та Федору Морозу (Мукачево), ректору МДУ проф. Щербан Т.Д., Генеральному консульству Угорщини в Ужгороді в особі Ласло Віда та Федерації регбі Угорщини, в особі Кіш Антала за допомогу закарпатським регбістам.


http://zaholovok.com.ua/zakarpatski-regbisti-zigrali-z-natsionalnoyu-zbirnoyu-ugorshchini 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)