Новина детально
28 березня 2017 р.

Закарпатські регбісти зіграли з національною збірною Угорщини

    26 березня, у містечку Мандок (Угорщина) на регбійному полі національної збірної Угорщини з регбі пройшов міжнародний турнір "Кубок Тиса-трофі 2017".

    Там зустрілися команди двох країн – національна збірна Угорщини (що складалася з кращих гравців Угорщини від 12 міст – Будапешт, Веленце, Вац, Естергом, Дебрецен, Сейкешфегервар та інші) та збірна Закарпаття (у складі команд РК "Корзо" – Ужгород, УжНУ – Ужгород, МДУ – Мукачево, РК "Леви" – Королево).

    Дві гри у різних вікових категоріях до 16 років та до 18 років, де регбісти показали чудову та захоплюючу гру мільйонів – регбі-15.

    Особливу подяку за розвиток регбі від імені Федерації регбі Угорщини отримав президент Федерації регбі та регбіліг Закарпаття Федір Шандор, а кращим гравцем в команді закарпатців в категорії U18 став вихованець федерації Сергій Васько.

    Федерація регбі та регбіліг Закарпаття висловлює щиру подяку своїм тренерам Віктору Мельничуку (Ужгород), Анатолію Яковлєву (Виноградово) та Федору Морозу (Мукачево), ректору МДУ проф. Щербан Т.Д., Генеральному консульству Угорщини в Ужгороді в особі Ласло Віда та Федерації регбі Угорщини, в особі Кіш Антала за допомогу закарпатським регбістам.


http://zaholovok.com.ua/zakarpatski-regbisti-zigrali-z-natsionalnoyu-zbirnoyu-ugorshchini20 травня 2018 г.
Понад 60 дітей взяли участь у Відкритому турнірі Голосіївського району міста Києва з регбі-5

Відео галерея до новини «Понад 60 дітей взяли участь у Відкритому турнірі Голосіївського району міста Києва з регбі-5».

17 травня 2018 г.
Третій тайм №13 (344)

Відео галерея до новини «Третій тайм №13 (344)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.