Новина детально
24 березня 2017 р.

Новий осередок регбі організовано у Івано-Франківську

    За ініціативи тренера-викладача Івано-Франківської ДЮСШ №2 при підтримці студентської профспілки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з вересня 2016 року проводяться навчально-тренувальні заняття з регбі у ВНЗ. Ініціативу формування команди підтримано керівництвом кафедри фізичного виховання ІФНТУНГу і ректором університету Крижанівським Є. І.

    У календарний план Федерації регбі Івано-Франківської області на 2017 рік внесено заходи, у яких братиме участь новостворена команда. Першим і найголовнішим змаганням для регбістів університету стане участь у черговій Універсіаді з регбі-7, яка відбудеться у м. Ірпені (Київська обл.) з 26 по 28 квітня. Крім цього, запланована участь у регіональному відбірковому турнірі чемпіонату України з регбі-7.

    22 березня на полі СК ІФНТУНГ студенти-регбісти зіграли свій перший тренувальний поєдинок. Першими екзаменаторами дебютантів регбістів стала юніорська команда Івано-Франківської ДЮСШ №2, яка також веде підготовку до чемпіонату України з регбі-7, перший тур якого відбудеться 28-29 квітня в Одесі.

   Незважаючи на вищий рівень технічної і тактичної підготовки школярів, студенти показали, що їхня команда має значний потенціал.


http://firtka.if.ua14 березня 2018 г.
Третій тайм №5 (336)

Відео галерея до новини «Третій тайм №5 (336)».

28 лютого 2018 г.
Третій тайм №3 (334)

Відео галерея до новини «Третій тайм №3 (334)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5