Новина детально
15 лютого 2017 р.

Стартував чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5

    З 02 лютого по 07 квітня 2017 року проходитиме шостий чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5, у якому беруть участь  шкільні команди міста. У цьому навчальному році це вже другий турнір – у грудні відбулися ігри у рамках міської спартакіади шкіл міста.

    У цьогорічному чемпіонаті, організованому Федерацією регбі Івано-Франківської області і підтриманому Департаментом освіти і науки Івано-Франківської міської ради, беруть участь 16 шкільних команд, що є найбільшим показником за весь час проведення аналогічних змагань.

    Дуже добре, що до гри долучається все більше школярів. У чемпіонаті дебютували команди ЗШ №1, ЗШ №3, ЗШ №5, ЗШ №22, гімназії №3, ЗШ №16. Цього року змагання проходять у двох вікових групах, які розігрують чемпіонат міста та Кубок Федерації регбі Івано-Франківської області.

    Перші два зіграних тури показали невгамовне дитяче прагнення до перемоги та азарт. Після перших ігор підтвердили свій рівень постійні учасники змагань, команди ЗШ №25, ЗШ №19, ЗШ №2, а також ЗШ №6, які отримали по дві перемоги у двох іграх. Втім, змагання тільки почалися і кожна з команд здатна на сюрпризи.

    Кращі команди чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5 візьмуть участь у чемпіонаті України з регбі-5, який запланований Міністерством науки і освіти України на травень. 


 
OLD PRAGUE HAM 2017
10 березня 2017 г.
До кінця березня Львівська федерація регбі планує запустити програму «Регбі-5» у 18 школах м. Львова

Відео галерея до новини «До кінця березня Львівська федерація регбі планує запустити програму «Регбі-5» у 18 школах м. Львова».

03 лютого 2017 г.
Кубок Закарпаття з регбі на снігу

Відео галерея до новини «Кубок Закарпаття з регбі на снігу».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі