Новина детально
15 лютого 2017 р.

Стартував чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5

    З 02 лютого по 07 квітня 2017 року проходитиме шостий чемпіонат Івано-Франківська з регбі-5, у якому беруть участь  шкільні команди міста. У цьому навчальному році це вже другий турнір – у грудні відбулися ігри у рамках міської спартакіади шкіл міста.

    У цьогорічному чемпіонаті, організованому Федерацією регбі Івано-Франківської області і підтриманому Департаментом освіти і науки Івано-Франківської міської ради, беруть участь 16 шкільних команд, що є найбільшим показником за весь час проведення аналогічних змагань.

    Дуже добре, що до гри долучається все більше школярів. У чемпіонаті дебютували команди ЗШ №1, ЗШ №3, ЗШ №5, ЗШ №22, гімназії №3, ЗШ №16. Цього року змагання проходять у двох вікових групах, які розігрують чемпіонат міста та Кубок Федерації регбі Івано-Франківської області.

    Перші два зіграних тури показали невгамовне дитяче прагнення до перемоги та азарт. Після перших ігор підтвердили свій рівень постійні учасники змагань, команди ЗШ №25, ЗШ №19, ЗШ №2, а також ЗШ №6, які отримали по дві перемоги у двох іграх. Втім, змагання тільки почалися і кожна з команд здатна на сюрпризи.

    Кращі команди чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5 візьмуть участь у чемпіонаті України з регбі-5, який запланований Міністерством науки і освіти України на травень. 


 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.