Новина детально
31 січня 2017 р.

Рішення Президії Київської міської Федерації регбі

    25 січня 2017 року відбулось чергове засідання Президії Київської міської Федерації регбі (далі – КМФР) на якому президент КМФР Г. В. Джангірян оприлюднив свою заяву про те, що у зв’язку з сімейними обставинами він складає з себе тим­ча­сово на строк до 01.06.2017 року повноваження президента КМФР.

    Президія КМФР доручила тимчасове виконання обов’язків президента КМФР віце-президенту КМФР Бобовику М. І.  на строк відсутності президента КМФР Джангіряна Г. В.

    Крім того, Президія прийняла рішення готувати позачергову звітно-виборчу конференцію КМФР та підготувати для внесення до статуту КМФР ряду змін на вимогу чинного законодавства України які готуватиме комісія під головуванням Ажеганова І. Г.

    Також були обговорені питання організації міських змагань з регбі в поточному році  та надані доручення щодо підготовки відповідних регламентів їхнього проведення на 2017 рік.


http://kievrugby.org.ua/

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ