Новина детально
18 грудня 2016 р.

Засідання президії Федерації регбі України за підсумками роботи у 2016 році.

Основними питаннями обговорення було підбиття підсумків виступів збірних команд України з регбі на чемпіонаті Європи 2016 року – національних  чоловічої і жіночої, а також чоловічої і жіночої збірних віком до 18 років. Також обговорювались питання роботи комітетів так комісій Федерації, та планування бюджету і календарного плану заходів на 2017 рік. На засіданні президії було призначено головних тренерів збірних команд з регбі за підсумками конкурсного відбору.

Робоча група з розробки програми розвитку регбі в Україні до 2020 року  доповіла про процес створення цього важливого документу.

До участі у засіданні президії були залучені члени президії ФРУ – представники Дніпропетровського, Закарпатського, Івано-Франківського Київського, Львівського, Одеського, Рівненського, Тернопільського, Харківського, Хмельницького, регіонів, де цей вид спорту набув найбільшої популярності. До роботи президії були запрошені провідні тренери, партнери, активісти. Загалом у засіданні участь понад 30-ти учасників регбійного руху України.


21 березня 2018 г.
Третій тайм №6 (337)

Відео галерея до новини «Третій тайм №6 (337)».

19 березня 2018 г.
Хмельницькі «Буревісники» вчилися у французів (ВІДЕО ТК «ЕКСКЛЮЗИВ»)

Відео галерея до новини «Хмельницькі «Буревісники» вчилися у французів (ВІДЕО ТК «ЕКСКЛЮЗИВ»)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі