07 листопада 2016 р.

Молодіжна ліга: у фіналі "Академія" зіграє з "Політехніком"

5-6 листопада в Одесі пройшли півфінальні матчі молодіжного чемпіонату України.

"Політехнік" (22) 34:19 (14) Збірна Центрального регіону

Стартовий відрізок зустрічі пройшов у відкритій боротьбі. Команди шукали свою гру і припускалися помилок, що привело до обміну спробами з точними реалізаціями. Після цього підопічні Олега Осадчего налагодили командні дії і заволоділи ініціативою. Ще тричі "Політехнік" через край приземляв спроби в заліковому полі суперників. Гравець господарів впорався з двома реалізаціями і приніс три додаткові очки ударом зі штрафного. Гості не опустили руки і на останній хвилині капітан Збірної Центрального регіону індивідуальними діями скоротив відставання - спроба і конверсія (22: 14).

Другий тайм команди почали менш активно і провели 20 хвилин в позиційній боротьбі. І знову атаки віялом через вінгера привели ще до двох приземлень "овального". Дмитро Продіус відзначився покером в матчі і приніс "Політехнікові" 20 очок. Гості відповіли спробою під завісу матчу, продавивши оборону одеситів потужними діями форвардів.

"Академія" (20) 32: 15 (0) Збірна Західного регіону

Перший тайм повністю пройшов під диктування одеситів. "Академіки" велику частину часу володіли м'ячем і частіше виявлялися на половині поля суперників, організували два занесення точними реалізаціями і два штрафних. Гостей підводив індивідуальний брак, що перешкоджав розвитку атак. Підопічні Дмитра Федишина надійно діяли в обороні і пішли на перерву, зберігши шанси для своєї команди (20:0).

У другій сороко хвилинці активно діяти почали регбісти Збірної Західного регіону. Раз по раз, прориваючи лінію оборони опонентів, гостям вдалося приземлити дві спроби, забити реалізацію і штрафний. Одесити відповіли двома заносами і точною конверсією. Переконлива перемога "Академії", що принесла команді путівку у фінал.

12 листопада у фіналі "Академія" зіграє з "Політехніком".

Credo63.com

OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.