Новина детально
31 жовтня 2016 р.

У рамках Свята регбі в столиці пройшов турнір серед дітей (ФОТО)

29 жовтня 2016 року на полі стадіону "Спартак" на Святі регбі, присвяченому групі ветеранських ювілеїв, - 50 років участі київської команди в Першому Чемпіонаті СРСР з регбі (1966 р.) в м. Тбілісі, 65 років Володимиру Миколайовичу Українському, 75 років Юрієві Георгійовичу Бірулі, брали участь і дитячі команди.

З шести запрошених київських команд, участь взяли ВСЬОГО три клуби: РК "Дарниця" (2003-2004), РК "Антарес" (доповнений гравцями "Пегас") і дві змішані рівноцінні команди РК "Пегас" - з гравців (хлопчиків і дівчаток) 2002-2006 років народження.

Усі команди-учасники продемонстрували хорошу гру і бажання перемогти. І навіть дощ під кінець турніру не змусив дітей покинути поле, не закінчивши гру до кінця.

Честь і хвала гравцям РК "Дарниця"! Хлопці молодці!!! Величезне спасибі за участь! Програвших - нема! Є загальна любов до регбі!!!

Після гри усі діти отримали солодкі пригощання і пам'ятні призи.

Низький уклін і глибока повага ветеранам українського регбі, які подарували і зберегли таку дивовижну, динамічну гру нинішньому підростаючому поколінню.


18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі