Новина детально
25 жовтня 2016 р.

Регбі-5 відкриває для себе черговий район міста Києва

Київська міська федерація регбі та дитячо-юнацький регбійний клуб «Пегас» продовжують знайомити київських школярів з захоплюючою і динамічною грою — регбі. На початку жовтня 2016 року в Святошинському районі, в школі №50 за запрошенням керівництва навчального закладу, за ініціативою вчителя з фізичного виховання Василенко Сергія Володимировича, керівник Регбійного клубу «Пегас», тренер-викладач ДЮСШ «Авіатор» Мишко Руслан Іванович провів в 5-6 класах майстер-клас з гри в регбі-5 (безконтактне регбі).

Усі без виключення діти вперше взяли в руки овальний м’яч. Не всім відразу легко давалося головне правило регбі: пас руками тільки назад, а рух переважно вперед. Але, коли цікаво грати і вчитись вже набагато легше.

Фотозвіт про подію розміщено тут

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.