Новина детально
18 жовтня 2016 р.

Андрій Яскін: "Рівень ветеранського регбі в Україні значно виріс"

Капітан "Одеського Регбійного Братерства" поділився враженнями від фестивалю "Карпатська Осінь", який відбувся 15 жовтня у Львові.

"Після свята регбі відчуваємо тільки найпозитивніші емоції. Традиційний фестиваль ветеранського регбі у Львові цього року був також приурочений до святкування десятиліття команди "Сиви Леви".

"Завжди залишаються найкращі враження після спілкування із старими друзями, з якими об'єднує не лише любов до регбі. Отримали море задоволення від ігор, незважаючи на дощову і вітряну погоду. Варто відмітити, що рівень ветеранського регбі значно виріс, команди радують глядачів цікавими протистояннями. Гравці кожного разу демонструють, що у нас ще є "порох в порохівницях".

"Цього року в "Карпатській Осені", окрім українських команд, участь взяв польський колектив, від якого ми отримали запрошення на турнір наступного року. "ОРБ", у свою чергу, запросило усіх в Південну Пальміру на "Одеську хвилю пам'яті Михайловича", на якій ми відмітимо десятиліття "Одеського Регбійного Братерства".

"Нашим фестивалем зацікавлені команди з Грузії, Польщі і Молдови. Прагнемо вивести "Одеську хвилю пам'яті Михайловича" на міжнародний рівень. Одеська, Львівська і Київська команди офіційно увійшли до Європейської Асоціації Ветеранів".

У "Карпатській осені" також взяли участь "Клуб ветеранів регбі" (Київ), "Сиви Леви" (Львів), "Подільські Вепри" (Хмельницький) і ветерани Польщі.

credo63.com

20 квітня 2018 г.
Регбісти Дніпра стартували в Чемпіонаті України (відео «34 телеканал»)

Відео галерея до новини «Регбісти Дніпра стартували в Чемпіонаті України (відео «34 телеканал»)».

16 квітня 2018 г.
Олімп - Сокіл. Перший тур чемпіонату України 2018 (відео-огляд)

Відео галерея до новини «Олімп - Сокіл. Перший тур чемпіонату України 2018 (відео-огляд)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.