Новина детально
17 жовтня 2016 р.

Стали відомі імена переможців Кубку Посла Франції в Україні!

14-15 жовтня в м. Києві проходив 4-й міжнародний юнацький турнір "Кубок Посла Франції в Україні з регбі".

Турнір проводився в двох вікових групах-юнаки 2003-2004 р.н. і 2005-2006 р.н.,  а також Фінал серед шкіл м. Києва з регбі- 5. Всього в змаганнях брало участь близько 300 дітей з 20 команд. Це команди з міст Івано-Франківська, Хмельницького, Ірпеня, Харкова, Києва, с. Колочава Закарпатської обл., с. Дмитрівка Київської обл. Дві команди приїхали з м. Вільнюс (Литва) з Вільнюської Академії регбі.

На святі регбі були присутніми - Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, співробітники посольства- Паскаль Сливански, Сильвен Риголле, Ален Жербо і інші. Відкриття турніру відвідав Посол Молдови в Україні Руслан Болбочан і інші представники дипломатичного корпусу.

Спеціалізована київська середня школа №269 з поглибленим вивченням французької мови на турнірі була представлена двома командами і підтримувалася учителями французької  мови Вакула Галиною Олександрівною, Середа Мар’яною Олегівною, завучем школи Шерстюк Світланою Іванівною і кращою ученицею школи, переможницею олімпіад Веронікою Прокопчук.

Усім дітям, тренерам і присутнім співробітники Французького посольства вручили прапорці національних кольорів Франції і стадіон перетворився на одну синьо-білу-червону квітку.

Урочисто відкрила турнір мадам Ізабель ДЮМОН, яка українською мовою побажала регбістам успіхів в навчанні і перемог  в змаганнях. Також вітальні слова були сказані президентом Федерації регбі України Баженковим Євгенієм Володимировичем, заступником міністра молоді і спорту Мовчаном Миколою Петровичем, Послом Молдови в Україні Русланом Болбочан.  А французькою мовою учасників змагань привітала учениця 269 шкіл Вероніка Прокопчук.

Два дні кипіли спортивні битви на стадіоні " Спартак". І навіть погода допомагала дітям заносити спроби в залікове поле суперників. Світило яскраве тепле осіннє сонечко і на лицях юних регбістів були посмішки і спортивний азарт.І ось пройшли фінали змагань і команди вишикувалися в очікуванні нагород.

Організатори турніру - а це Фонд розвитку дитячо-юнацьке регбі в Україні і Посольство Франції в Україні - виготовили Кубки, медалі і дипломи для переможців і призерів, а також цінні призи для кращих гравців турніру.Перше місце серед юнаків 2003-2004 рр. народження зайняла команда ДЮСШ м. Ірпінь (тр. Денбновецький Л.В.), друге місце - збірна Хмельницької обл. (тр. Лазоренко В.С.), третє місце - Вільнюська Академія регбі (тр. Відмантас Валис).

Переможцем серед юнаків 2005-2006 рр. народження стала команда ДЮСШ- 2 м. Івано-Франківськ (тр. Ярема М.И.), срібним призером - команда "Опришки Колочава" Закарпатською обл. (тр. Ледней Ю.В.) і бронзовим медалістом - команда ДЮСШ м. Ірпінь (тр. Ігнатенко С.).

У змаганнях серед шкіл м. Києва з регбі-5 золотих медалей завоювала збірна шкіл Солом’янського р-ну (тр. Верещака А.), срібло - у команди Фізкультурно-оздоровчого центру " Голосєєво" (тр. Мышко Р.И.), бронзові медалі - у дітей школи №50 Святошинського р-ну (тр. Василенко С.).Кращими гравцями турніру були визнані - Іщенко Артем (Солом’янського р-н), Сморчев Олег (Голосєєво), Пугачов Данило (школа №50), Пауль П’єр (Литва), Коханська Софія (ДЮСШ- 2 р. И-Франковск), Ковган Костя (ДЮСШ м. Ірпінь) і Мамчур Владислав (сб. Хмельницькій обл.). 

З рук Посла Франції в Україні Ізабель Дюмон переможці турніру отримали заслужені нагороди і подарунки.

Ще довго пам'ятатимуть юні регбісти гостинність і чудову організацію турніру, проведеного на столичному стадіоні " Спартак" під керівництвом головного судді Корольова Бориса Анатолійовича і за участю директора стадіону Бобовика Максима Івановича.

 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі