Новина детально
03 жовтня 2016 р.

Команда «Гірник ПАТ КЗРК» з Кривого Рогу - переможець першого обласного чемпіонату Дніпропетровської області з регбі - 7

У першому чемпіонаті Дніпропетровської області брали участь шість команд: криворізькі «Гірник ПАТ КЗРК» і «Гірник ПАТ КЗРК-2», «Дніпро», «Бастіон» з Кременчука, запорізький «Кмет» і збірна гравців з різних міст.

За підсумками відкритого обласного чемпіонату шосте місце зайняв регбійний клуб «Кмет», п'яте - збірна команд з різних міст, четверте - «Гірник ПАТ КЗРК-2», третє - «Бастіон», друге - «Дніпро», а перемогу здобули фаворити і господарі змагань, срібні призери Вищої Ліги чемпіонату України - «Гірник ПАТ КЗРК».

У вирішальній битві переможці зійшлися з дніпрянами і за кількістю занесених спроб, а також завдяки високій і якісній техніці гри здолали суперника з рахунком 22:14.

За словами головного судді Святослава Миненкова, на стадіоні «Спартак» в складі регбійного клубу-призера «Гірників» виділилися Євген Дудка, Ігор Троян і Микола Шалаєв. Вони краще за всіх проявили спортивну підготовку, силу духу, майстерність і витримку. З упевненістю можна сказати, що криворіжці по-лідерськи вели свою команду до перемоги.

 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі