Новина детально
03 жовтня 2016 р.

Команда «Гірник ПАТ КЗРК» з Кривого Рогу - переможець першого обласного чемпіонату Дніпропетровської області з регбі - 7

У першому чемпіонаті Дніпропетровської області брали участь шість команд: криворізькі «Гірник ПАТ КЗРК» і «Гірник ПАТ КЗРК-2», «Дніпро», «Бастіон» з Кременчука, запорізький «Кмет» і збірна гравців з різних міст.

За підсумками відкритого обласного чемпіонату шосте місце зайняв регбійний клуб «Кмет», п'яте - збірна команд з різних міст, четверте - «Гірник ПАТ КЗРК-2», третє - «Бастіон», друге - «Дніпро», а перемогу здобули фаворити і господарі змагань, срібні призери Вищої Ліги чемпіонату України - «Гірник ПАТ КЗРК».

У вирішальній битві переможці зійшлися з дніпрянами і за кількістю занесених спроб, а також завдяки високій і якісній техніці гри здолали суперника з рахунком 22:14.

За словами головного судді Святослава Миненкова, на стадіоні «Спартак» в складі регбійного клубу-призера «Гірників» виділилися Євген Дудка, Ігор Троян і Микола Шалаєв. Вони краще за всіх проявили спортивну підготовку, силу духу, майстерність і витримку. З упевненістю можна сказати, що криворіжці по-лідерськи вели свою команду до перемоги.

17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5