Новина детально
11 вересня 2016 р.

Переконлива перемога "КРЕДО" в Одесі

Одесити приймали львівський «Сокіл». З перших хвилин зустрічі відчувалася різниця в класі. Підопічні Зураба Кікачеішвілі перевершували суперників у стаціонарах відігравали все свої коридори і часто забирали чужі м'ячі при розіграші ауту.

У першому таймі «кредівці» сім разів завершували атаки приземленням м'яча в заліковці «Сокола». Львів'яни створювали моменти, ні раз наближалися до лінії воріт господарів, але зуміли набрати єдині очки ударом зі штрафного.

У другій половині на полі домінували повністю господарі. На поле вийшли всі запасні і утримали ритм гри. Ще п'ять заносів організували одесити і зберегли свою заліковку у неприступної.

Варто відзначити, дебют регбістів «Політехніка» в складі «КРЕДО-1963». Олексій Тищенко вийшов на поле в стартовому складі на позиції флай-хава, Дмитро Продиус вийшов на заміну крайнім, а Денис Прімушінецкій центром.

«КРЕДО-1963» - «Сокіл»
Спроби: Джгереная (8, 12, 79), Масюков (17), Полянський (25), Кулаківскій (29), Даушвілі (35), Гуленко (38, 45), Новохрещений (48), Порохончук (53), Кобилянський ( 62), - немає;
Реалізації: Масюков (9, 18, 36, 49, 54, 63) - немає;
Штрафні: немає - Чеховський (39).

У наступному раунді «Кредо-1963» зустрінеться з київським «Політехніком»

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5