Новина детально
10 вересня 2016 р.

Cвяткування Дня фізичної культури та спорту у Києві

В цьому році вже вдванадцяте стартувала унікальна акція Національного олімпійського комітету України – Всеукраїнський Олімпійський урок.

Організатори цього урочистого спортивного заходу підготували для всіх бажаючих 25 майданчиків, де відомі українські спортсмени, олімпійські чемпіони, допомагають уболівальникам спробувати своъ сили в різних видах спорту.

Серед них був і наш регбійний спорт, який представляла на цьому святі Федерація регбі України разом Київською федерацією регбі та спортивним товариством "Спартак".

Приємно було бачити стільки гостей та друзів регбі, які завітали сьогодні до нас під час свята.  Скільки емоцій та радості викликала у дітвори гра з овальним м'ячем, яку вони мали можливість сьогодні опанувати.

Приємно було бачити який інтерес до регбі викликала ця гра, як у дітей так і дорослих людей.

Особливо приємною була сьогодні  зустріч з президентом НОК України  Сергієм Назаровичем Бубкою, який завітав до нашої регбійної спільноти, де поспілкувавшись з президентом ФРУ - Євгенієм Баженковим, швиденько і залюбки почав  грати у регбі з юнаками та дівчатами. 

Відчути себе не лише глядачем спортивного дійства, а й повноправним учасником і справжнім олімпійцем зміг сьогодні кожен охочий, хто завітав на головну арену столиці – НСК «Олімпійський».  Під час свята усі мали можливість взяти участь в олімпійському квесті, обмінявши зароблені бали на різноманітних спортивних майданчиках під керівництвом досвідчених тренерів на олімпійські подарунки, поспілкуватись і взяти автографи в олімпійських чемпіонів й призерів, стати учасником олімпійської розминки, цікавих конкурсів та майстер-класів.

Програмою Уроку було передбачено і вшанування медалістів Ігор XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро та найкращих спортсменів останніх двох літніх місяців – чемпіонки Європи легкоатлетки Наталії Прищепи й олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва, які отримали дипломи, статуетки та грошові виногороди від Національного олімпійського комітету.

Номінантів, в тому числі і їх наставників Андрія Попеляєва та Геннадія Сартинського відповідно, традиційно привітав президент НОК України Сергій Бубка.

За сприяння у підготовці спортсменів свої нагороди також отримали перший віце-президент Федерації легкої атлетики України Євген Баженков та віце-президент Української федерації гімнастики Оксана Омелянчик, а також керівники фізкультурно-спортивних товариств: «Динамо», «Колос» та Збройних Сил України – заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Руденко, голова ФСТ «Колос» АПК України Олександр Мендусь та начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов.

Нагадаємо, що звання найкращої спортсменки липня Наталія Прищепа виборола разом з перемогою на чемпіонаті Європи з легкої атлетики (дистанція 800 метрів). Олег Верняєв удостоївся аналогічного звання в серпні за блискучі здобутки на Олімпійських іграх-2016. На його рахунку дві олімпійські нагороди: медаль найвищого ґатунку у вправах на брусах та «срібло» у багатоборстві.

Відзначимо, для Наталії це перше високе визнання НОК. Олег Верняєв вже увосьме отримує звання найкращого спортсмені місяця в Україні, наблизившись до рекордсменки - Олімпійської чемпіонки, триразової призерки Ігор з фехтування на шаблях Ольги Харлан, в активі якої дев'ять таких нагород.

Отож, сьогоднішній Олімпійський урок, який було проведено на Троїцькій площі біля НСК "Олімпійський", на жаль, вже став історією, але ніколи не згасне у пам'яті дітей це спортивне свято, після якого вони повернулися додому інформаційно збагаченними і з піднесенним настроєм та мрією стати Олімпійськими чемпіонами ! 

20 травня 2018 г.
Понад 60 дітей взяли участь у Відкритому турнірі Голосіївського району міста Києва з регбі-5

Відео галерея до новини «Понад 60 дітей взяли участь у Відкритому турнірі Голосіївського району міста Києва з регбі-5».

17 травня 2018 г.
Третій тайм №13 (344)

Відео галерея до новини «Третій тайм №13 (344)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі