Новина детально
05 серпня 2016 р.

Біг і футбол більше шкодить людині, ніж бокс і регбі - вчені


Регбі, бокс або верхова їзда традиційно вважаються найбільш небезпечними для здоров'я видами спорту, в яких одна травма слідує за іншою. Однак люди отримують значно більшу кількість пошкоджень під час гри в футбол або занять бігом, ніж на боксерському рингу або у сідлі коня.

Британські дослідники з компанії Benenden виявили, що футбол є найнебезпечнішим видом спорту по кількість одержуваних травм. На другому місці заняття бігом і лише на третьому - регбі. Ну а замикають першу п'ятірку велосипедна їзда і плавання.

Тим часом, на думку великої кількості людей, саме бокс, регбі, верхова їзда, східні єдиноборства і пауерліфтинг загрожують здоров'ю спортсменів найбільше.

І хоча багато батьків вже зневірилися відірвати своїх дітей від екранів смартфонів і комп'ютерів, результати дослідження показують, що дуже багато школярів і  надалі приділяють велику увагу спорту.

Найбільші побоювання у тат і мам викликають заняття боксом (74%), за якими йдуть пауерліфтинг (29%) і регбі (37%).

Батьки найбільше хочуть, щоб їхні чада практикувалися в настільному тенісі та бадмінтоні. Природно, що особливою любов'ю в Великобританії користуються винайдений тут футбол, але саме в цьому виді спорту серйозні травми отримує кожен п'ятий учасник.

В цілому, опитування показало, що спортсмени в 6 разів частіше травмуються під час гри в футбол, ніж це спочатку очікувалося. Найбільш поширеними травмами є розтягнення щиколотки 40%, пошкодження коліна 32% і струсу мозку 13%. З'ясувалося, що під час гри в футбол спортсмени отримують травми в 4 рази частіше, ніж під час гри в регбі.

 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5