Новина детально
04 серпня 2016 р.

Квитки на Олімпійські ігри будуть роздавати безкоштовно

Практично повністю будуть заповнені трибуни на змаганнях з тенісу, плавання, триатлону, а також на вирішальних матчах з волейболу (в тому числі пляжного), футболу та баскетболу. А ось регбі і гольф такою популярністю у бразильців не користуються, не розійшлися квитки на змагання по багатьом іншим видам спорту, в тому числі з легкої атлетики.

За повідомленням оргкомітету Ігор 2016, бразильська сторона вже досягла очікуваної суми доходу в 1 млрд реалів (приблизно 300 млн доларів). Раніше зовсім не розглядалося питання про надання безкоштовних квитків на ті чи інші змагання, а тепер такий варіант цілком можливий. І мова йде про те, що близько 240 тис. контрамарок будуть передані дитячим і шкільним установам для безкоштовного розповсюдження.

Директор оргкомітету Ігор-2016 з комунікацій Маріо Андрада зазначив, що є види спорту, з якими молодше покоління погано знайоме, серед них гольф, регбі та хокей. "Соціальні програми будуть розгорнуті в тих видах спорту, які не дуже відомі, - повідомив Андраде. - Наприклад, діти вчилися грати в хокей на траві, і їм було дуже цікаво. Але вони ніколи не бачили живу гру".

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)