Новина детально
30 липня 2016 р.

Регбійний клуб «Еволюшн Севенс» - переможець міжнародного тупніру у Польщі


Жодної поразки і трофей міжнародного турніру з регбі-7, який завершився в польському Кракові, у регбійного клубу «Еволюшн Севенс»!

Виступ своєї команди прокоментував президент Хмельницької обласної федерації регбі - Олег Плахотнюк

«Зізнаюся, що в Польщу поїхали випадково. Вони навіть не знали нічого про нашу команду. Але, так сталося, що львів’яни, які мали їхати на турнір, відмовилися від участі та запропонували поїхати нашій команді. Ми, звісно, погодилися, бо готуємося до Кубку України з регбі-7».

Участь у змаганнях взяли клуби Польщі та Білорусі. Хмельничани ж були єдиними представниками України. Найважчим, мабуть, став перший матч проти команди «Оркан» з міста Сухачев, в якому «Еволюшн Севенс» переміг 26:19.

«Я не хочу коментувати суддівство, але такого не бачив за 21 рік гри в регбі, - продовжує Олег Плахотнюк. – Навіть глядачі кричали судді: «Що ти робиш?». Але нічого, ми виграли. Обіграли цю команду й в фіналі. І це при тому, що в Польщі виступали не найсильнішим складом, оскільки не всі наші гравці змогли поїхати через роботу та відпустки».

Тепер хмельницька команда готуватиметься вдома до розіграшу Кубка України. Який вже традиційно розіграють у Хмельницькому. Цього року матчі пройдуть на СК «Поділля» 21 серпня. Нагадаємо, торік хмельничани в фіналі Кубка України поступилися харківському «Олімпу».
 

 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.