Новина детально
05 червня 2016 р.

VI традиціний відкритий Всеукраїнський турнір з регбі серед юнацьких команд на Кубок Посла П.А.Р. в Україні


Сьогодні, на київському стадіоні "Спартак", відбувся VI традиціний відкритий Всеукраїнський турнір з регбі серед юнацьких команд на Кубок Посла П.А.Р. в Україні, участь в якому взяли юнаки та дівчата з команд з Києва, Одеси, Ірпеня, Дмитрівки та інших міст України.


Рівно o 12.30 відбулося офіційне відкриття турніру за участю Крістіана Альбертуса Бассона,- Надзвичайного і Повноважного Посла ПАР в Україні, який виступив на офіційному відкритті турніру. Він зокрема зазначив, що у цьому році кількість учасників змагань значно більша за минулорічний турнір і приємно, що так багато юнаків та дівчат займаються цим видом спортом у вашій країні. Він побажав молодим регбістам не зупинятися на досягнутих результатах, і з кожним роком прогресувати та зростати.

"Регбі це є Олімпійський вид спорту і багато чого залежить від молоді, як далі буде розвиватися цей популярний вид спорту у світі, тому я зичу усім молодим спортсменам успіхів та вдалого виступу у цьому турнірі", - зазначив Крістіан Альбертус.

Слід сказати, що на офіційному відкритті турніру були також і представники з Посольства Франції в Україні на чолі з Сільвеном Ріголле та почесні гості із закордонних дипломатичних представництв в Ураїні - Аргентини, Арменії, Великбританії, Іспанії, Італії та Шрі-Ланки, які прибули на цей турнір зі своїми діточками, які активно брали участь у цих традиційних змаганнях.

На цьому турнірі були присутні також і наші бійці з батальйону "Айдар" на чолі з Сергієм Підвальним, який мав привітальне слово до учасників змагань від воїнів АТО.

Від імені Федерації регбі України слово мав Георгій Артанович Джангирян, який привітав юнних учасників змагань та користуючись нагодою вручив від імені федерації коляски для бійців батальйону "Айдар".

Слід сказати, що змагання проходили дуже цікаво і були організовані на високому організаційному рівні і відверто кажучи вболівальникам було дуже цікаво спостерігати за дитячими регбійними баталіями та їх емоціями, які панували на стадіоні "Спартак".

Зазначимо, що переможцями цьогорічному турніру стали юнні регбісти з Ірпеня, які переграли другу команду турніру, - "Дарниця" з рахунком 30:5 та бронзових призерів змагань, - команду "Пегас" з рахунком - 40:5.
Команда "Подол" посіла четверте місце, а "Ельдорадо" - п'яте.

По закінченні змагань відбулось нагородження команд і кращих учасників турніру, а радість від участі у змаганнях юних спортсменів залишалася на обличчях дітлахів ще довго після фінального свистка.

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)