Новина детально
09 липня 2016 р.

Засідання Дитячо-юнацької комісії ФРУ у місті Києві


Свій виступ на засіданні, голова цієї комісії - Михайло Іванович Ярема, розпочав з доповіді про стан справ у дитячо-юнацькому регбі в Україні і  доповнив свій виступ таблицями про кількісні та якісні показники розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні. Під час виступу, разом з колегами, Михайло Іванович, мав можливість, ще раз обговорити ключові моменти та підвести підсумки проведення дитячо-юнацьких змагань першого етапу чемпіонатів України.

Учасники засідання плідно попрацювали над обговоренням питань стосовно затвердження календаря та форматів проведення другого етапу чемпіонатів України серед дитячо-юнацьких команд, а також порушили питання, щодо включення у календарний план спортивних заходів України на 2016 рік чемпіонату України з регбі-7 для дівчат до 16-и та 14 років.

Не обійшли учасники засідання стороною і питання про проблеми судівського обслуговування дитячо-юнацьких змагань.

Дуже жвавим було і обговорення питання про стан реалізації Програми Get into Rugby в Україні і якою важливою ця програма є для дитячо-юнацького регбі стосовно подальшої популяризації та розвитку цієї гри у нашій державі.

Учасники засідання, згідно порядку денного, також обговорили питання про стан фінансування дитячо-юнацького регбі в Україні, а також, в цьому контексті, обговорили деталі, щодо прийняття проекту бюджету дитячо-юнацької комісії на другу половину 2016 року та питання проекту Стратегічного плану розвитку шкільного, дитячо-юнацького та молодіжного регбі в Україні на 2016-2019 роки.  

Також було розглянуто і проект Календарного плану спортивних заходів у частині проведення дитячо-юнацьких та молодіжних змагань на 2017 рік.

На останок засідання ДЮК, яке тривало майже 5 годин, учасники конструктивно попрацювали над обговоренням питань стосовно рейтингу команд, клубів, ДЮСШ, а також торкнулися теми, щодо паспортизації та  реєстра гравців, з метою подальшого прийняття Положення про "Паспорт регбіста".

17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі