Новина детально
09 липня 2016 р.

Засідання Дитячо-юнацької комісії ФРУ у місті Києві


Свій виступ на засіданні, голова цієї комісії - Михайло Іванович Ярема, розпочав з доповіді про стан справ у дитячо-юнацькому регбі в Україні і  доповнив свій виступ таблицями про кількісні та якісні показники розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні. Під час виступу, разом з колегами, Михайло Іванович, мав можливість, ще раз обговорити ключові моменти та підвести підсумки проведення дитячо-юнацьких змагань першого етапу чемпіонатів України.

Учасники засідання плідно попрацювали над обговоренням питань стосовно затвердження календаря та форматів проведення другого етапу чемпіонатів України серед дитячо-юнацьких команд, а також порушили питання, щодо включення у календарний план спортивних заходів України на 2016 рік чемпіонату України з регбі-7 для дівчат до 16-и та 14 років.

Не обійшли учасники засідання стороною і питання про проблеми судівського обслуговування дитячо-юнацьких змагань.

Дуже жвавим було і обговорення питання про стан реалізації Програми Get into Rugby в Україні і якою важливою ця програма є для дитячо-юнацького регбі стосовно подальшої популяризації та розвитку цієї гри у нашій державі.

Учасники засідання, згідно порядку денного, також обговорили питання про стан фінансування дитячо-юнацького регбі в Україні, а також, в цьому контексті, обговорили деталі, щодо прийняття проекту бюджету дитячо-юнацької комісії на другу половину 2016 року та питання проекту Стратегічного плану розвитку шкільного, дитячо-юнацького та молодіжного регбі в Україні на 2016-2019 роки.  

Також було розглянуто і проект Календарного плану спортивних заходів у частині проведення дитячо-юнацьких та молодіжних змагань на 2017 рік.

На останок засідання ДЮК, яке тривало майже 5 годин, учасники конструктивно попрацювали над обговоренням питань стосовно рейтингу команд, клубів, ДЮСШ, а також торкнулися теми, щодо паспортизації та  реєстра гравців, з метою подальшого прийняття Положення про "Паспорт регбіста".

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)