Новина детально
19 вересня 2015 р.

Чемпіонат України з регбі-15 серед юнаків 2000-2001 років народження.

    Почалися фінальні змагання чемпіонату України з регбі-15 серед юнаків 2000-2001 років народження. У м. Хмельницькому провели перші ігри команди Західного і Центрального регіонів, а одеські команди «Анатра» і ОДЮСШ з метою економії коштів зіграли між собою в Одесі. Перемогла команда ОДЮСШ з рахунком 15-5.

    У м. Хмельницькому після 3-х проведених ігор безперечний лідер юнацька команда регбійного клубу «Київ-Дарниця» (тренер А.Коваленко), яка перемогла своїх суперників - команди Хмельницької області, ОДЮСШ м. Львів, ДЮСШ-2 - Роланд м. Івано-Франківськ із загальним рахунком 127-0. Дві перемоги на рахунку команди ОДЮСШ м. Львів.

    Другий тур змагань 10-11 жовтня у Києві.

    Під час проведення змагань в м.Хмельницькому відбулася нарада представників міст Рівного, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, яку провів координатор програми «Get Into Rugby» («Займися регбі») в Україні Павло Рожков. Присутнім була анонсована програма GIR, їм запропоновано розробити плани щодо введення в дію програми на місцях, подати конкретні пропозиції щодо їх реалізації для включення поставлених питань в загальноукраїнську програму GIR.

    У планах Павла Рожкова найближчим часом відвідати регіональні відділення українського регбі в Західному регіоні з метою проведення тренінгів та безпосереднього впровадження програми «Get Into Rugby» в загальноосвітніх навчальних закладах.


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі