Новина детально
17 вересня 2015 р.

Міжнародний турнір з регбі-7 «Кубок Дружби Народів» в місті Хмельницькому

    В місті Хмельницькому 13 вересня 2015 року відбувся Міжнародний турнір з регбі-7 «Кубок Дружби Народів», завдяки якому нам вдалося поновити традицію проведення міжнародних турнірів такого масштабу. В турнірі приймали участь найкращі українські команди, команди з Польщі та Білорусії.

    Після матчів у групах, 10 команд розіграли місця у підсумковій турнірній таблиці. Останню сходинку в турнірі зайняла польська команда з Любліна “Будовляни», яка не зуміла подолати кременчуцький "Бастіон". Мінська "Степянка-300" показала себе дещо краще, і в матчі за сьоме місце одержала перемогу над хмельницькими "Подільськими вепрами". До фіналу не дісталась і ще одна місцева команда - РК "Хмельницький" поступився столичному Політехніку в матчі за 5 місце.

    В фінальному матчі, знову ж таки, зійшлися "Еволюшн Севенс" та харківський "Олімп", правда на цей раз господарі поля зуміли взяти реванш обігравши харків'ян з рахунком 24:19. Третє місце на п'єдесталі переможців зайняла збірна клубів  Польщі взявши перемогу над київським "Ребелсом" з рахунком 32:0.

    Наразі Хмельницький приймає активну участь у регбійному житті України.  Через місяць - 17 жовтня 2015 року, в місті відбудеться ще одна визначна регбійна подія - збірні України та Польщі будуть визначати сильнішого на стадіоні "Поділля".


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі