Новина детально
17 липня 2015 р.

Вони полетіли. А ми залишилися, з надією на їх гарний виступ.

    Сьогодні рано вранці в португальський Лісабон полетіла і друга регбійна делегація - чоловіча збірна команда України з регбі-7. Днем раніше туди ж вилетіла жіноча команда.

    Обидві наші команди 18-19.07.2015 візьмуть участь у фінальних Європейських Олімпійських кваліфікаційних турнірах з регбі-7, в яких визначаться по 3 кращих команди від Європи для участі у Всесвітніх Олімпійських кваліфікаційних турнірах.

    Вони полетіли. Залишилися позаду всі сумніви:

- чи надасть компанія «Скай лайн» авіаквитки для вильоту команд без попередньої оплати (загальна вартість авіаквитків близько 550 тис.грн.) Особливо у світлі проблем, що виникли через припинення обслуговування Міністерства молоді та спорту України «Радикал-банком» через введення в цей банк тимчасової адміністрації; адже саме Мінмолодьспорт фінансує більшу частину витрат по участі команд у турнірах - спасибі, допомогли, видали авіаквитки;

- де взяти валюту (трохи менше 10000 євро) на оплату витрат по перебуванню команд в Лісабоні, коли ще за попередні виїзди на європейські змагання Мінмолодьспорт не повернув гроші за здані звіти - спасибі всім, хто допоміг. Зібрали і відрядили команди.

    Вони полетіли. Жіноча команда вже напевно вчора провела тренування, чоловіча ще в дорозі.

    А ми сподіваємося і віримо в їх гарний виступ, з нетерпінням чекаючи результатів зіграних ігор.


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5