Новина детально
16 березня 2015 р.

Вісті з Івано-Франківщини.

     З грудня 2014 року тривали ігри четвертого чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5. На першому етапі вісім шкільних команд зіграли між собою в одне коло, першість в якому здобула команда ЗШ №13. За нею розмістились команди ЗШ №2 і ЗШ №25.

    У другому півфінальному етапі, який проходив у двох групах, свій рівень підтвердили команди ЗШ №2 і ЗШ №25. Саме одна з них стане переможцем  четвертого  чемпіонату Івано-Франківська. Шлях до головного фіналу в обох команд був нелегким. Але, якщо команда ЗШ №25 у напружених зустрічах здобула три мінімальні перемоги, в тому числі і над переможцем першого етапу, то команді ЗШ №2 для участі у головному фіналі довелось свою перевагу над ЗШ №19 доводити у додатковий час.

    За третє місце цього року позмагаються дві команди ЗШ №19. Лідер першого етапу команда ЗШ №13 зможе поборотися лише за п’яте місце. Їх суперником буде команда ЗШ №17.

    У грі за 7-е місце зіграють школярі з Вовчинецької ЗШ та ЗШ №26.

    Фінальні ігри чемпіонату відбудуться у квітні.


 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)